Erakorralised uudised
1280px Volkswagen T5 Polis Poliisi Helsinki 2019 2

Relvastatud Konfrontatsioon Soomes: Politsei Avas Tule Espos


Reede, 2. veebruari õhtul toimus Espoos, Tapiola piirkonnas, intsidendi, kus politsei avas tule relvastatud isiku suunas. Sündmus leidis aset pärast seda, kui politsei reageeris väljakutsele ja kohtus isikuga, kes keeldus relvast loobumast ja ei allunud korraldustele, nagu teatab Iltalehti. Konflikti tulemusena sai isik vigastada, politsei osutas kohapeal esmaabi ning ta toimetati haiglasse edasiseks raviks.

Sündmuskohal, Valkjärventie piirkonnas, oli näha suurt politsei kohalolekut, sealhulgas mitu üksust ja helikopter. Ümberkaudsete elanike sõnul oli kuulda püssilasku õhtul enne kaheksat ning märgati ka meditsiinihelikopteri maandumist ja õhkutõusmist büroohoonete lähedal.

Sündmuspaik oli piiratud peamiselt büroohoonete alaga, kus politsei tegevus jätkus ka hilisõhtul. Juhtumi uurimist juhib Helsingi politseijaoskond, kes kahtlustab relvastatud isikut ametnikule vägivaldses vastuhakkamises.

Kuna politsei kasutas vahejuhtumi lahendamiseks relva, on uurimise eest vastutav prokurör, mis on tavapärane protseduur relva kasutamise juhtumite puhul. Lisainfot juhtumi kohta pole politsei veel avaldanud.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Sel suvel kandideeris SEB praktikaprogrammi Youth LAB 2374 noort

Sel suvel tähistas SEB juba seitsmendat aastat, mil alustas noorte praktikaprogramm Youth LAB, mis  pakub

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Maksekeskus AS sai krediidivahendaja tegevusloa

Finantsinspektsioon andis esmaspäeval, 22. juulil Maksekeskus AS-le krediidivahendaja tegevusloa, mis annab ettevõttele õiguse vahendada tarbijale