Uudised

Reedel toimub Vabaduse väljakul SUUR maskivastane meeleavaldus.

Armsad kaasmaalased, õed ja vennad. Ajalool on komme ennast korrata ja taaskord on kätte jõudnud aeg ühiselt kokku tulla ja seista mille eest mis on meie sünniõigus. Seista oma vabaduse eest nagu tegime seda laulva revolutsiooni ajal.

 

Loe ka: VIDEO: Pariisis peksid 3 politseiniku muusiku läbi, kuna tal ei olnud maski ees.

NB!: Loe ka. Reformierakond viskas homse maskiprotesti korraldaja parteist välja.

 

Võlgneme selle oma esivanematele, kes seisid selle eest, et saaksime olla vabad. Teeme seda oma laste, emade, isade nimel, kellest hoolime.

Unustame korraks kõik erimeelsused, sest kaalul on meie vabadus vabalt hingata, kallistada, liikuda ja näha naeratusi oma õdede-vendade nägudel.

Kui me ühiselt usume, et seda suudame, siis see ongi kõik, mis selleks vaja.

 

Kui sina usud meisse, tahad osa saada ajaloolisest sündmusest ja soovid näidata meie rahva ühtsust, nagu tehakse seda mujal maailmas, siis tule ühine meie rahumeelse meeleavaldusega reedel 27.11 algusega kell 15.00 Tallinnas Vabaduse väljakul.

Võta kaasa hea tuju ja valguse näitamiseks valge küünal. KOHTUMISENI!

Minu poolt on tänaseks neli peamist uudist:

🔹Politsei andis loa korraldada meeleavaldust 27. novembril kell 15:00 Vabaduse väljakul. Avaliku koosoleku nimetus on “Õigus vabalt hingata”

🔹Oleme koostanud kinnituse, mida võib iga inimene välja printida ning anda isikule, kes kohustab maski kandma.

🔹 Igaüks saab valitsuse otsuse edasi kaevata halduskohtus 30 päeva jooksul alates tänasest päevast. Ma palun teil kirjutada oma meilid kommentaaridesse, et saaksin 2020. aasta detsembris saata kõigile halduskohtusse suunatud kaebuse vormi.

❗️Sõbrad, järgijad ja inimesed, kes pole kogu selle olukorra suhtes ükskõiksed.

❗️Politsei ja Piirivalve Amet andis ametliku loa meeleavalduse pidamiseks sel reedel 27.11 kell 15:00❗️

🔹Meeleavalduse eesmärgiks on näidata avalikku erimeelsust, mis on suunatud Eesti Vabariigi Valitsuse otsusele, mis omakorda kohustab maskide kandmist.

🔹Me pole orjad ja me ei pea orjad olema. Me kõik oleme vabad inimesed ja elame vabal maal. Usun, et valitsuse otsus maske kanda on äärmiselt kohatu ja rikub inimõigusi.

❗️❗️❗️Kutsun kõiki, kes pole ükskõiksed sel reedel, 27. novembril 2020, kogunema Vabaduse väljakule kell 15:00 (kestab kuni 16:30)❗️❗️❗️

🔹Võtke kaasa plakatid või bännerid, mis avaldavad teie arvamust selles küsimuses. Meeleavaldust viiakse läbi äärmiselt rahulikult, ilma alkoholi ja agressioonita. Osalevad nii eesti kui ka vene keelt kõnelevad inimesed – ehk meeleavaldus toimub kahes keeles.

🔹Ma palun võimaluse korral seda teavet levitada ja koguneda, et oma kodaniku seisukohta selles asjas väljendada. Kui me kõik koos ei saa ühiselt tegusteda, siis me kõik sõltume meie valitsuse väärkäitumisest.

🔹Võimalusel võtke vihmavarjud ja küünlad kaasa (olenevalt ilmast). Riietuge soojalt. Küünlad süütame Vabaduse väljakul.

☝️Kohtumiseni 27. novembril kell 15:00 Tallinna Vabaduse väljakul👍

ALLIKAS:  FB: Vabadus Vabalt Hingata

Loe  ka.  Tänasest 24.11.2020 on uued piirangud.
—————————————————————————

Итак четыре основные новости на сегодняшний день:

🔹Полиция дала разрешение на проведение митинга 27 ноября в 15:00 на Площади свободы. название митинга «Право на свободное дыхание»

🔹Мы составили подтверждение, которое каждый человек может распечатать и дать человеку, который обязывает надевать маску.

🔹 Решение правительства каждый может обжаловать в административном суде в течение 30 дней начиная сегодняшнего дня. Прошу написать свои email в комментарии для того, чтобы в декабре 2020 г. я каждому смог бы отправить шаблон составленный жалобы в административный суд.

❗️Друзья, подписчики и неравнодушные ко всей этой ситуации люди.

❗️Департамент полиции погранохраны дали официальное разрешение на проведение пикета в эту пятницу 27 ноября в 15:00❗️

🔹Цель пикета – показать публичное несогласия решению Правительства Эстонской Республики об обязанности носить маски.

🔹Мы не рабы. Мы не обязаны быть рабами. Мы все свободные люди и живём в свободной стране. Считаю, что решение правительства об обязанности носить маски крайне неправомерное и наносит ущерб правам человека.

🔹Призываю всех неравнодушных в эту пятницу 27 ноября 2020 года собраться на Площади свободы в 15:00.
Продолжительность до 16:30.

🔹Возьмите пожалуйста с собой плакаты или транспаранты с выражением своего мнения на этот счёт. Пикет будет иметь исключительно мирный характер. Никакого алкоголя и никакой агрессии. На пикете будут присутствовать эстоноязычные и русскоязычные люди. Пикет будет проводиться на двух языках.

🔹Я прошу по возможности распространить эту информацию и собраться для выражения своей гражданской позиции на этот счёт. Если все вместе мы не сможем действовать сообща, то мы все зависим от неправомерных действий нашего Правительства.

🔹Правительство должно считаться со своим народом, а не разделять свой народ на тех кто в масках и на тех, кто без масок.

🔹По возможности возьмите с собой зонты (смотря какая будет погода). Оденьтесь потеплее. Возьмите по возможности с собой свечи. Зажжем их на Площади свободы.

☝️До встречи 27 ноября в 15:00 на Площади свободы в Таллине👍

Jaga
Back to top button