Uudised

Raadio MyHits saab uue juhi

Viis aastat raadio MyHits programmi vedanud Ott-Sander Palm annab ameti üle ja suundub alates 21. jaanuarist juhtima meelelahutusettevõtte Live Nation korraldatavate kontsertide turundust.
24. jaanuarist asub raadio MyHits programmijuhina tööle Marit Lekstein, kes on varasemalt töötanud sellistes muusikaäri lipulaevades nagu Sony Music ja Universal Music, olnud manageriks mitmetele Eesti artistidele ning turundanud erinevaid kontserte ning üritusi.

Ott-Sander liitus raadioga MyHits esialgselt turundusjuhina, ent jaama väga edukas start pani peagi tema õlgadele ka kogu programmi eest vastutamise.
Tänaseks on raadio MyHits kasvanud väga stabiilse kuulajaskonnaga raadiojaamaks, mida igal nädalal kuulab 155 tuhat inimest. Ajal, mil noori on väga keeruline kõnetada, on just MyHits leidnud üles publiku alla 25-aastaste vanuserühmas. Sellele on kindlasti kaasa aidanud keskendumine just parima võimaliku muusika mängimisele.

MyHitsi muusikavaliku abil sündis ka samanimeline telekanal, mis on Duo Media Networksi kanalivalikus samuti kindla koha leidnud. Väga aktiivselt tegutseb MyHits ka sotsiaalmeedias, olles Eesti üks jälgitumaid raadiojaamu kõikidel platvormidel.

Jaga
Back to top button