Friday , 24 September 2021
vangla

Prantsusmaa hakkab vangistama koroonapassita avalike asutuste külastajaid

Prantsusmaa hakkab vangistama koroonapassita avalike asutuste külastajaid

Ilma COVIDi passita inimesi, kes sisenevad Prantsusmaal toitlustusasutusse või baari ootab nüüdsest ees kuni 6 kuuline vanglakaristus, samas kui restorani ja baaripidajad kes ei teosta sisenejate koroonastaatuse kontrolli võivad sattuda kuni aastaks trellide taha.

Tegemist on reaalsete arengutega.

Meetmed on osad Prantsusmaa valitsuse drakoonilistest sammudest, et sundida oma kodanikke laskma endasse süstida koroonavaktsiine. Sündmused leiavad aset ajal, mil üle Prantsusmaa on levimas massilised ülestõusud sundvaktsineerimise vastu.
President Macron andis äsja teada, et kõik inimesed kes ei ole vaktsineeritud või kes ei ole andnud negatiivse COVIDi testi on nüüdsest tõrjutud kinodest, ostukeskustest, baaridest, kohvikutest ja teistest avalikest ruumidest alates 1. augustist. Samuti on vaktsineerimata ja negatiivse koroonatestita inimestel keelatud kasutada ühistransporti.

Vastavasisulise seaduseelnõu kohaselt riskivad ilma koroonapassita inimesed kuni poole aastase vabadusekaotuse ning 10 000 eurose trahviga, samas kui elanikkonda teenindavate asutuste omanikud kes ei teosta koroonapasside olemasolu kontrolli võivad saada karistatud kuni aastase vabadusekaotuse ja 45 000 eurose rahalise trahviga raporteerib Briti väljaanne “The Guardian”.

Seaduseelnõu kohaselt riskivad ilma koroonapassita inimesed kuni poole aastase vabadusekaotuse ning 10 000 eurose trahviga.

Jaga

Vaata ka:

relv

Raplamaal toimus tulistamine.

Neljapäeval 23.09 laekus politseile teade, mille kohaselt Aespas ühe busspieatuse juures kuuldi laske. Väljakutsele reageerinud …

RK Mart Helme

Mart Helme: Irja Lutsar ei ole teadlane, ta on saamatu pensionär.

Eesti Vanemate liikmetega kohtumisel seadis EKRE aseesimees Mart Helme kahtluse alla teadusnõukogu juhi Irja Lutsari …

203382864 10227024274727464 544050193774459810 n scaled

POLITSEI PALUB ABI! Kas nägite pealt, kes laskis Vändras toonekurge, mille tagajärjel ta suri.

Pärnu politseijaoskond palub abi, selgitamaks välja, mis juhtus möödunud kuul Vändras valge-toonekurega, kelle vigastused olid …

kiirabi

Purjus Bolti rendiauto juht põhjustas väga raske avarii.

Neljapäeval kell 23.33 juhtus liiklusõnnetus Tallinnas Sõpruse puiesteel: alkoholijoobes 48-aastane mees sõitis Bolti rendiautoga otsa …