Poola peaminister: Wagner on veel ohtlikum pärast lennuõnnetust Prigožiniga | MinuAeg
Laupäev , 9 detsember 2023
Mateusz Morawiecki Prezes Rady Ministrow cropped

Poola peaminister: Wagner on veel ohtlikum pärast lennuõnnetust Prigožiniga

Poola peaminister Mateusz Morawiecki ütles, et Wagner on veel ohtlikum pärast lennuõnnetust grupeeringu juhi Jevgeni Prigožiniga.

„Ma ei kommenteeri, kas see on õnnetus või mitte,” ütles peaminister Mateusz Morawiecki, viidates Wagneri grupi juhi Jegvenij Prigožini hukkumise kaasa toonud lennuõnnetustele, vahendab onet.pl.

Arvan, et poolakad suudavad sellele ise vastata. Kontroll Wagneri grupi üle läheb nüüd otse president Putinile. Vastaku nüüd kõik küsimusele, kas Valgevenes paiknev Wagneri grupp on nüüd suurem või väiksem oht, lisas ta.

Peaminister Morawiecki ütles, et Vladimir Putini kontrolli all hakatakse Wagneri gruppi kindlasti veelgi rohkem kasutama provokatsioonideks, väljapressimiseks, rünnakuteks ja „mitmesuguseks jõnksutamiseks julgeolekupoliitika lõhkumise osana”.

Kolmapäeva õhtul kinnitas Venemaa lennutranspordi agentuur Rosaviatsija, et Lääne-Venemaal Tveri oblastis alla kukkunud lennuki pardal viibinud kümne inimese hulgas on Wagneri grupi juht Jevgeni Prigožin ja tema „parem käsi” Dmitri Utkin, hüüdnimega „Wagner”.

„Venemaa eriolukordade ministeeriumi raporti kohaselt tulistati Tveri oblastis Kuženkino küla lähedal alla Moskvast Peterburi lennanud eralennuk Embraer Legacy,” ütlesid Vene ametiisikud Politicole.

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com jpg

Armastuse horoskoop – Laupäev 9 detsember 2023

Jäär (21. märts – 19. aprill) Homne päev on sinu jaoks hea päev romantika jaoks.

taroskoop minuaeg.com jpg

Taroskoop – Laupäev 9 detsember 2023

Jäär (21. märts – 19. aprill) Homne päev toob sulle kaasa rahu ja tasakaalu. Sa

error: Sisu on kaitstud!