Erakorralised uudised
TikTok

Põnevad kaadrid: Kodanikud rusikatega politsei vastu, pipragaas ja käerauad – Draama ja adrenaliin sotsiaalmeedias

Sotsiaalmeedias levivad põnevad ja pinevad videod, mis näitavad kuidas inimesed astuvad vastu politseinikele. Need on stseenid otse elust, kus kodanikud viskavad politsei suunas rusikad välkuma, vastuseks saavad nad politsei poolt pipragaasi rünnaku. Ühel hetkel näeme, kuidas üks mees kukub otse vette, tundes ennast seal nagu kala omas elemendis.

Dramaatiline sündmuste pööre leiab aset siis, kui käerauad klõpsatavad kinni ümber randmete ja algab tasuta sõit maalt linna, politseijaoskonda. Inimesed filmivad seda sündmust hoolega, näidates välja teatavat üleolekut politsei ametnike suhtes.

Ilmselgelt on mõned osalised alkoholi mõju all, mis annab neile valejulguse. Arreteeritu selgitab , mis politseis toimus.

Alles uurimine näitab, kas politsei kasutas liigset jõudu või mitte. Kuid nagu öeldakse – oma silm on kuningas, seega vaadake ise neid haaravaid videoid ja tehke omad järeldused.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Riigikogu toetusrühma liikmed külastavad Taiwanit

Riigikogu Eesti-Taiwani toetusrühma kaheksaliikmeline delegatsioon sõidab ligi nädal aega kestvale visiidile Taiwanile, et tugevdada suhteid,

dylan nolte RSsqjpezn6o unsplash

Täna võib lotoõnn naeratada just neile 2 tähemargile

Täna, reede 1 märts 2024, on kaks tähemärki, kellel on eriti hea võimalus lotoga võita:

error: Sisu on kaitstud!