Uudised

Politseibussis suri 30-aastane meesterahvas

Tartu politseijaoskonna menetlusjuht Timo Reinthal selgitas, et täna hommikul veidi enne kella 6.30 sai politsei väljakutse Tartus Turu tänava tanklasse, kus joobes klient oli teenindussaalis söönud ära saiakesed, mille eest keeldus maksmast. „Kuivõrd mees teenindajatega koostööd ei teinud, keeldus lahkumast ning häiris tanklas kliente, kutsuti olukorda lahendama politseipatrull,“ kirjeldas ta.

„Patrulli saabudes istus neile varasemast tuttav mees tankla kohvikus. Mehega suhelnud politseinikud juhatasid ta tankla ruumidest välja politseibussi juurde, et fikseerida tema joove. Paraku mees seda protseduuri aga jälgida ei suutnud. Ta paigutati politseisõidukisse ja sõidutati seejärel Tartu vanglasse kainenema. Kinnipidamisasutuse juures avastasid politseinikud, et mees ei reageeri enam. Ametnikud alustasid kohe tema elustamist, kuid paraku ei õnnestunud mehe elu enam päästa, “kirjeldas Tartu menetlusjuht.

Mehe surma täpne põhjus selgub lahangul. Politsei kontrollib sündmuse asjaolusid ja meie ametnike tegevust kinnipeetava seisundi hindamisel, jälgimisel ja transportimisel teenistusliku kontrolli käigus.

Jaga
Back to top button