Erakorralised uudised
90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o

Politsei viis roolist joobega tabatud mehe vaktsiinisüstile.

Inimlik lahendus või mõne meelest ülemäärane liigutus? ????

Möödunud pühapäeval kontrollisime Moostes üht autojuhti ning selgus, et ta on alkoholi tarvitanud. Joove oli väike, kuid nõudis väärteomenetluse läbiviimist. Vestluses autojuhiga ilmnes, et ta oli teel perearsti juurde saamaks vaktsiinisüsti koroonaviiruse vastu. Minemata jätmine tähendanuks, et riskirühma kuuluv mees jääb ohtliku viiruse eest kaitseta.

Indikaatorvahendiga joobe tuvastamise järel tuleb politseil mõne aja möödudes võimalik joove fikseerida ka tõendusliku alkomeetriga. Nii avanes politseinikel võimalus kasutada seda ooteaega otstarbekalt ning leida inimlik lahendus ka mehe jaoks, kes elupäästvat vaktsiinisüsti väga soovis.

Nii võttis patrull mehe oma autole, viis ta mõnesaja meetri kaugusel asuvasse perearstikeskusesse ning lasi tal vaktsiinisüsti ära teha. Kui mees sai vaktsineeritud, jätkati menetlusmaterjalide vormistamisega.

Politseitöö on täis valikuid. Igal politseinikul on kaalutlusõigus, kas ja kuidas sõltuvalt olukorrast käituda. Põhirõhk meie töös on aga alati ohu tõrjumisel. Nii ka sel juhul, kus esmalt kõrvaldati liiklusoht, siis aidati mehel end viirusohu eest kaitsta ning protokollipaberi kirjutamine võiski selle kõrval pisut oodata.

Iga päev kannatab koroonaviiruse tõttu väga palju inimesi ???? Seda arvestades ei ole ju sugugi halb, kui saame oma igapäevase töö käigus ühel või teisel moel kaasa aidata sellele, et meie inimesed tervemad saaks püsida ????

 

Vaata ka:

tarokaart minuaeg.com 3

26.05.24 Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane päev sulle toob

Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane Pühapäev 26.05.24 sulle toob. Tarokaardid on

roolijoodik

26.05.24 Ööpäeva tabati 24 roolijoodikut

Eile 25 mai toimus 12 liiklusõnnetust, neist 2 tõukerattaga. Juhtimiselt kõrvaldati 24 alkoholi või narko