10.2 C
Tallinn
Esmaspäev 20. märts 2023
UudisedKahjuks leiti kadunud 48.a Raivo surnuna.

Kahjuks leiti kadunud 48.a Raivo surnuna.

Valgamaa piirkonnapolitseinik Sander Karu ütles, et täna päeval leidis kohalik talumees Linna külas metsaservast mehe surnukeha. Politsei selgitas, et tegu on juuni alguses kadunuks jäänud Raivoga.

 

Piirkonnapolitseinik kirjeldas, et surnukeha leiti linnulennul umbes 500 meetri kaugusel majast, kus Raivot enne kadumist viimati nähti. Olgugi, et seda ala kontrollisid politseinikud ja vabatahtlikud nii ahelikus kui droonilennul, ei õnnestunud vaatamata pingutustele neil kordadel mingil põhjusel meest leida. Politsei tänab siiski kõiki, kes maastikul abiks käisid, et mehe saatuse ja asukoha kohta selgust saada.

 

Surnukeha saadeti täpse surma põhjuse selgitamiseks kohtuarstlikule lahangule, kuid politseil on alust arvata, et alkoholi tarvitanud terviseprobleemidega mees eksis maastikul, sattus hätta ja suri.

Politsei otsib Tõrva vallas kadunud 48-aastast Raivot

 

Politsei palub kaasabi selgitamaks 48-aastase Raivo asukohta, keda seni teadaolevalt nähti viimati mitu nädalat tagasi Tõrva vallas Linna külas.

 

  1. juunil sai politsei teate, et Tõrva vallas Linna külas ei ole kohalikud mitme nädala vältel näinud oma naabrimeest, 48-aastast Raivot.

 

Politsei kontrollis üle Raivo korteri ja kodukoha lähiümbruse, kuid meest sealt ei leitud. Samuti kontrolliti üle piirkonda jäävad kõrvalhooned ja mahajäetud majad. Otsingud jätkuvad.

 

Politsei selgitas, et seni teadaolevalt oli mees 4. juunil oma kodust paarisaja meetri kaugusel koos sõpradega ühiselt alkoholi tarvitamas. Pärast seda pole kellelgi aimu, kas mees suundus sealt koju või mis temast sai.

 

Politsei kontrollib võimalust, et tõsiste terviseprobleemidega mees võis nädalaid tagasi koduteel eksida ning maastikul hätta sattuda.

 

Raivo on umbes 180cm pikk, pruunide juustega ja kannab prille. Seljas võis tal olla tumedat värvi ja roheliste triipudega Adidase dressipluus, jalas tumedad dressipüksid ning Crocsi plätud.

 

Kui kellelgi on abistavat infot Raivo võimalikust asukohast, palutakse sest teada anda numbril 112.

Veel artikleid