Monday , 18 October 2021
F Politsei 2

Politsei otsib Tartus kadunud 72-aastast Valerit

Politsei palub kaasabi selgitamaks 72-aastase Valeri asukohta, kes jäi täna taas Tartus kadunuks. Alles eile otsis politsei meest taga, sest tema asukoht oli päevi teadmata.

Täna, 30. septembril kella 16 ajal sai politsei teate, et Valeri läks lähedasega keskpäeval poodi. Ajal, mil lähedast tabas terviserike ja kiirabi temaga tegeles, kõndis Valeri sealt ära ja tema asukoht on seni teadmata.

Seni laekunud vihjetele tuginedes nähti otsitavat meest täna viimati kella 13.30 paiku Anne tänava ja Sõpruse puiestee ristmiku juures. Kuhu ta sealt edasi suundus, on praegu veel teadmata.

Mehel telefoni kaasas ei ole ning on teada, et oma terviseseisundi tõttu ei orienteeru ta hästi ning võib kõrvalise abita hätta sattuda.

Politsei on sama meest viimastel aastatel korduvalt taga otsinud põhjusel, et Valeri lahkub meeltesegaduses kodust ega oska enam tagasi minna. Nüüdki otsivad patrullid meest taga kammides läbi Annelinna tänavaid, kus ta liikuda võiks.

Valeri on pikemate tumedate juustega ning tal võis lahkudes seljas olla pruun jope ja jalas tumedad püksid ning musta värvi saapad.

Kui keegi on kirjeldusele vastavat meest näinud, palutakse sest teada anda numbril 112.

Jaga

Vaata ka:

liinakersna

Teisipäeval tuleb valitsuses arutlusele, kuidas saaksime karantiini meetmeid koolides edaspidi rakendada

Haridusminister Liina Kersna märkis, et homme võtab valitsus nõuks arutada lihtsustatud karantiinikorra muutmist, tagamaks kasvavate …

123654287 3378231405599355 4732378756702133199 o

42 nädal: Vanglate info, üks vang tegi taas enesetapu.

Möödunud nädalal laekus Tallinna vanglale neli teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: kaht hooldusalust kahtlustatakse varavastases, üht …

F Politsei 2

Politsei tabas kaks pangakelmustes osalenud meest

Politsei pidas kinni kaks Tadžikistani kodanikku, kes kahtlustuse kohaselt osalesid eakalt Tartumaa härralt 4000 euro …

pound euro exchange rate brexit news dollar gbp latest 899653

Rahanduskomisjon toetab keskmise pensioni tulumaksuvabastust

Riigikogu rahanduskomisjon toetas oma tänasel istungil tulumaksuseaduse muutmist, mis näeb ette kehtestada pensioniealistele inimestele keskmise …