Wednesday , 24 July 2024
Erakorralised uudised
Julijona

Politsei otsib Tapa linnas kadunud 79-aastast Julijonat

Räägib Aleksander Klasberg, Tapa valla piirkonnapolitseinik

Politseinikud on jätkanud täna Tapa linnas ja selle lähiümbruses erinevate aadressite kontrollimist, ent naist ei ole seni leitud.

Palun Tapa kandi inimestel hoida silmad lahti ja kui keegi peaks Julijona sarnast naist nägema või olete teda läinud päevadel kuskil liikumas näinud, siis andke sellest politseile teada. Lisaks palun Tapa linna elanikel üle vaadata keldrid, kõrval- ja abihooned ning aiamaad välistamaks, et naine seal kuskil peavarju ei otsi.

Politsei palub abi 79-aastase Julijona leidmisel, keda nähti viimati pühapäeval, 3. märtsil Tapa linnas asuva kortermaja juures. Lähedased andsid politseile teada, et nad pole naisega tänaseni kontakti saanud ja tema asukoht on teadmata. Oma terviseseisundi tõttu võis naine sattuda segadusse ning ei pruugi ümbritsevat õigesti tajuda.

Politseinikud ja lähedased on kontrollinud naise võimalikke asukohti, kuid seni pole õnnestunud teda leida. Julijonal pole mobiili ning on teadmata, kellega ja kuhu ta võis minna.

Naisel on seljas oranži värvi jope, tumeroheline seelik ja jalas musta värvi kingad.

Politsei palub kõigil, kes Julijonat näevad või teavad tema asukohta, anda sellest teada helistades häirekeskuse numbrile 112.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Valitsus andis Riigikogu ees ametivande

Valitsus andis täna Riigikogu ees ametivande ja astus ametisse. Suulise ametivande andis peaminister Kristen Michal

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Transpordiameti ja Politsei- ja Piirivalveameti Pärnu jõe ühisreid tuvastas mitmeid rikkumisi

Transpordiameti väikelaevade üksuse inspektorid tegid koos Politsei- ja Piirivalveameti veepatrulliga eelmisel laupäeval Pärnu jõel ühisreidi