Neljapäev , 28 september 2023
Erakorralised uudised

Politsei otsib Tallinnas Lasnamäel kadunud Igorit

 

 

 

 

Politsei palub kaasabi selgitamaks 21-aastase Igori asukohta, kes lahkus 13. augustil oma kodust Lasnamäel ning kelle asukoht on seni teadmata.

 

Lähedaste sõnul lahkus Igor oma kodust 13. augusti õhtupoolikul kella 18 paiku ning pidi kohtuma oma sõpradega Balti jaama lähistel. Sellest ajast saati on tema telefon välja lülitatud ning sõpradel ja perel puudub teadmine, kus ja kellega ta viibida võiks. Tööle mees pole jõudnud, ka pole ta sellest ajast külastanud oma sotsiaalmeediakontosid. Oma terviseseisundi tõttu ei pruugi mees üksi linnaruumis orienteeruda ning tema elu võib olla seetõttu ohus.

 

Igor on umbes 180 cm pikk, keskmise kehaehituse ning suhtleb vene keeles. Tal on pikad heledad juuksed, mida kannab patsis. Kodust lahkudes oli tal seljas must nahktagi, lilla kirjaga must T-särk, jalas mustad püksid ja mustad kõrged saapad. Vasakus kõrvas on tal kõrvarõngas, lisaks kannab ninaneeti ja kulmuneeti. Tal on väike habe. Mehel oli kaasas must seljakott.

 

Politsei palub kõigil, kes on Igorit peale 13. augusti õhtupoolikut näinud, sellest politseile numbril 112 teada anda. Niisamuti palutakse Igoril endal ühendust võtta oma lähedastega, kes on mehe pärast mures.

 

Ragne Keisk

PPA pressiesindaja

59125457

 

Vaata ka:

lottery g5642ea6cb 640

Õnnelik mängija võitis tBingo lotoga 613 830,30 eurot

Õnnelik mängija võitis Bingo lotoga 613 830,30 eurot. Võidupilet osteti internetist ning pilet on ostetud …