Uudised

Anname teada, et täna hommikul leiti Pärnu jõest kadunuks jäänud 25-aastase Jako surnukeha.

Anname teada, et täna hommikul leiti Pärnu jõest kadunuks jäänud 25-aastase Jako surnukeha.

 

 

Räägib Kristi Vahi, Pärnu piirkonnapolitseinik:

Täna hommikul veidi enne kella 10 leidis kalal olnud mees Videviku tänava lähedusest Pärnu jõest surnukeha. Politseinikud selgitasid välja, et tegemist on esmaspäeva, 20. juuli õhtul kadunuks jäänud 25-aastase Jakoga. Surnukehal väliseid vägivallatundemärke ei olnud ja ning mehe surma põhjus selgitatakse kohtuarstlikul lahangul.

 

Politseinikud ja vabatahtlikud otsisid Jakot Pärnust Raeküla kandist, Paide maantee ja Liivi tee lähedusest ning otsinguala kontrolliti üle nii ATV kui ka drooniga. Samuti kontrollisid politsei merepäästjad mootorpaadiga Pärnu jõge.

 

Politsei otsib Pärnus kadunud 25-aastast Jakot

Politsei palub kaasabi selgitamaks eile õhtul Pärnus kadunuks jäänud 25-aastase Jako asukohta.


Täna pärastlõunal sai häirekeskus teate kadunud Jakost, keda viimati nähti eile õhtul kella 20.30 ajal Pärnus Riia maanteel Circle K tanklas.

 

Mees lahkus tanklast jalgsi ja jäi ka kaamerasalvestisele, kuid ei ole teada, kuhu ta bensiinijaamast lahkudes suuna võttis. Jako telefon on välja lülitatud. Terviseseisundi tõttu võib mees kõrvalise abita hätta sattuda.

Politseinikud kontrollivad praegu võimalikke kohti, kuhu mees võis minna ning tema isikukirjeldus on edastatud patrullidele.

Jako on kõhna kehaehitusega ja umbes 178 cm pikk. Tal on hallid silmad ja tumedad lühikesed juuksed. Seljas on tal suure pildiga musta värvi T-särk ning jalas musta värvi pikad küljetaskutega püksid ning beežid kõrgema säärega vabaajajalatsid. Jako kannab tumedate raamidega prille.

 

Palume kõigil, kes on Jakot näinud või kel on infot tema võimaliku asukoha kohta, anda sellest teada telefonil 5199 8082 või hädaabinumbril 112.

 

Jaga
Back to top button