Uudised

Politsei otsib kadunud 47-aastast Viktorit.

Politsei otsib kadunud 47-aastast Viktorit

 

 

Politsei palub kaasabi selgitamaks juunikuus Pärnus oma kodust lahkunud 47-aastase Viktori asukohta, keda viimati nähti Poolas.

Viktor lahkus Eestist 14. juuni pärastlõunal ja viimane teadaolev kontakt temaga oli 15. juuni varahommikul. Mees pidi sel hommikul saama Poolas Wejherowo linnas kokku oma eestlastest kolleegidega, kuid kohtumisele ei tulnud. Pärast 15. juunit ei ole ka lähedastel õnnestunud mehega ühendust saada.

 

 

Politsei on kontrollinud Viktori võimalikke viibimispaiku, kuid meest ei ole seni leitud. On võimalik, et Viktor on pöördunud tagasi Eestisse. Mehe isikukirjeldus on edastatud ka Poola politseile.

Viktor on umbes 186 cm pikk ja kogukama kehaehitusega. Tal on pruunid silmad ja pruunikashallid juuksed. Kodust lahkudes oli Viktoril seljas punast värvi särk, sinimustvalge triibuline pikkade varrukatega särk ning jalas mustad teksad ja tossud. Mehel oli peas rohekas soni ja kaasas laiguline seljakott.

 

Politsei palub kõigil, kes on Viktorit näinud või kel on infot tema võimaliku asukoha kohta, anda sellest teada telefonil 5914 1282 või hädaabinumbril 112.

Jaga
Back to top button