Erakorralised uudised
Daniel Gallego

LEITUD: Politsei otsib Ida-Virumaal kadunud 76-aastast Valentinat. Valetina leiti metsast, loe mis täpsemalt juhtus…

Ida prefektuuri operatiivjuht Dmitri Gorelov:

Valentina otsingud algasid neljapäeva hommikul, kui saime teate tema kadumisest. Selleks ajaks oli naine juba kauem kui 24 tundi metsas ehk tegemist oli selgelt ajakriitilise otsinguga, et ta elusa ja tervena leida. Maastikuotsingutele olid kaasatud politseinikud, vabatahtlikud, kaitseväelased ja päästjad.

Valentina leiti Vasavere kandist. Naist kuulis appi hüüdmas Nikolai, kes oli Rääkjärvel kalal ning kes võttis koheselt ühendust Häirekeskusega. Suur tänu tähelepanelikule inimesele. Politseinikud tõid naise metsast välja ja andsid üle kiirabile, kes toimetas ta haiglasse kontrolli.

 

 

Politsei otsib 76-aastast Valentinat, kes läks kolmapäeva hommikul Ida-Virumaal Mustanina küla kandis metsa ega ole seni koju naasnud. Naine võib liikuda Viivikonna või Kurtna küla kandis.

Täna hommikul teatati politseile, et Valentina läks kolmapäeva hommikul metsa ja jäi kaduma. Naine suundus metsa Mustanina külas, tavaliselt käibki ta metsas Sirgala ja Vaivara kandis. Valetina võttis ühendust oma lähedasega ja andis kadumisest teada, öeldes, et ta on metsas jõe ääres piknikukohas. Nüüd on Valentina telefon välja lülitatud ja ühendust temaga ei saa.

Politsei alustas kohe otsinguid ning praeguseks on teda piirkonnast otsitud lennusalga kopteri ja droonide abil. Piirkonda on läbi kamminud politseinikud ja politseikoerad.

Valentina on lühikest kasvu ja kõhna kehaehitusega. Seljas võib ta kanda pruuni mantlit.

Politsei palub Valentinat nähes sellest teada anda helistades numbril 112.

Valentina jpg

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 18 juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna oled täis energiat ja valmis võtma vastu uusi

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Reformierakond Arutab Uue Juhi Võimalusi: Hanno Pevkur ja Kristen Michal esiplaanil

Reformierakonna fraktsiooni liikmed Vilja Toomast ja Liina Kersna kinnitasid, et erakonnas kaalutakse võimalike uute juhtidena