Politsei- ja Piirivalveameti ööpäevainfo 19.01.2022 | MinuAeg
Laupäev , 9 detsember 2023
F Politsei 2

Politsei- ja Piirivalveameti ööpäevainfo 19.01.2022

Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 70 teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 1 avaliku korra raske rikkumine, 25 varavastast kuritegu, sealhulgas 19 vargust. Lähisuhtevägivalla teateid oli 21. Registreeriti 2 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 2 inimest. Tabati 5 alkoholi- ja 2 narkojoobes sõidukijuhti. Piirilt saadeti tagasi 3 isikut.
PÕHJA PREFEKTUUR

 

Tallinn

 

Kehaline väärkohtlemine

 1. jaanuaril teatati, et Mustamäel Ehitajate teel lõi 49-aastane mees 22-aastast meest, kes sai viga.

 

Avaliku korra raske rikkumine

 1. jaanuaril ähvardas 58-aastane mees Põhja-Tallinnas Kopli tänaval restoranis külmrelvaga 29-aastast teenindajat. Politseinikud pidasid mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

 

Vargus

 1. jaanuaril varastati Lasnamäel Ümera tänaval keldrist jalgratas. Kahju on 2600 eurot.

 

Harjumaa

 

Kehaline väärkohtlemine

 1. jaanuaril teatati, et Jõelähtmel Nehatu külas lõi 57-aastane mees oma 48-aastast elukaaslast. Politseinikud pidasid mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

 

LÕUNA PREFEKTUUR

 

Tartumaa

 
Kehalised väärkohtlemised

 1. jaanuaril sai politsei väljakutse Tartus Jaama tänava korterisse, kus joobes 59-aastane mees oli löönud oma õde. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

 

 1. jaanuaril puhkes Tartus Lubja tänava eramus ühise alkoholi tarvitamise käigus kahe mehe vahel tüli, mille käigus lõi 33-aastane mees oma sõpra. Juhtunu täpsemaid asjaolusid selgitab politsei kriminaaluurimises.

 

IDA PREFEKTUUR

 

Ida-Virumaa

 

Kehalised väärkohtlemised

 1. jaanuaril teatati, et Kohtla-Järvel Uue tänava korteris tõukas 43-aastane mees oma kasuisa, kes sai viga. Politsei pidas 43-aastase mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

 

 1. jaanuaril lõi 64-aastane mees Narvas Turu tänava korteris talle tuttavat naist. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

 

 1. jaanuaril lõi 34-aastane mees Narvas Kreenholmi tänava korteris oma abikaasat. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni. Juhtunu üksikasju selgitab politsei kriminaalmenetluses.

 

Vargus

 1. jaanuaril teatati politseile, et Kohtla-Järvel Virmalise tänaval tungiti ukse lõhkumise teel sisse poodi ning varastati seifist sularaha. Esialgne kahju on 2000 eurot. Juhtumi üksikasju uuritakse kriminaalmenetluses.

 

Piiriturvalisus

 1. jaanuaril kontrollisid piirivalvurid Narva-1 piiripunktis Eestisse sisenemisel üht Venemaa Föderatsiooni ja üht Moldova Vabariigi kodanikku, kes ei olnud vaktsineeritud ning puudus alus neid Eestisse lubada. Mõlemad suunati tagasi Venemaale.

 

 1. jaanuaril kontrollisid piirivalvurid Narva-1 piiripunkti autoga saabunud Venemaa Föderatsiooni kodanikku, kes rikkus sõidu- ja puhkeaja nõudeid. Mehe viisa tunnistati kehtetuks, talle koostati sisenemiskeeld ja ta suunati tagasi Venemaale.

 
LÄÄNE PREFEKTUUR

 

Hiiumaa

Kehaline väärkohtlemine
18. jaanuaril teatati, et Kärdlas ühes korteris lõi 47-aastane mees 58-aastast talle tuttavat meest, kes sai viga. Politsei pidas 47-aastase mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com jpg

Armastuse horoskoop – Laupäev 9 detsember 2023

Jäär (21. märts – 19. aprill) Homne päev on sinu jaoks hea päev romantika jaoks.

taroskoop minuaeg.com jpg

Taroskoop – Laupäev 9 detsember 2023

Jäär (21. märts – 19. aprill) Homne päev toob sulle kaasa rahu ja tasakaalu. Sa

error: Sisu on kaitstud!