Esmaspäev , 22 aprill 2024
Erakorralised uudised
Küünal

Politsei: ema mürgitas Soomes oma lapse

Poeg ja ema leiti Helsingi korterist surnuna. Mure lapse pärast oli tekkinud siis, kui ta polnud kooli ilmunud.

Politsei on lõpetanud eelmise aasta märtsis Helsingis Latokartanos toimunud mõrva uurimise. Politsei kahtlustab, et 37-aastane ema mürgitas oma 12-aastas poja ravimitega, vahendab MTV.

Juhtum jõudis ametivõimude tähelepanu alla, kui teatati poisi kadumisest. Mure lapse pärast tekkis siis, kui ta kooli ei ilmunud.

Märtsis tegi politsei kontrollkäigu ema ja poja korterisse, kuna nendega polnud ühendust saadud.

Laps ja ema leiti korterist surnuna. Nad olid surnud umbes nädala. Korterisse tuli politseil sisse tungida, kuna korter oli turvaketi ja luku abil lukustatud.

Välise vägivalla tundemärke lapsel ei olnud. Miski ei viidanud sellele, et vahetult enne või pärast surma oleks korteris peale naise ja poisi viibinud teisi isikuid.

Juhtumit uuriti mõrvana, kuna politsei kahtlustas, et lapse surma põhjustas lapse ema. Naise suhtes viis politsei läbi surmajuurdluse.

Lapse surma põhjuseks tuvastati mürgistus, mis tulenes ravimite koosmõjust. Korterist leiti mürgistuse põhjustanud ravimid ja ravimipakid.

Politsei hinnangul on vähetõenäoline, et ravimid sattusid lapse organismi juhuslikult. Seega kahtlustab politsei endiselt, et poisi surma põhjustas naine.

Teo motiiv eeluurimise käigus ei selgunud.

Mõlemad korteris viibinud inimesed on surnud, mistõttu pole me eeluurimisel saanud selgitust, mis juhtus enne surma või mis asjaolud selle kurva tulemuseni viisid, ütles uurimise juht, kriminaalkomissar Marja Väätti.

Kriminaalasja kohtusse ei saadeta, kuna kahtlusalune on surnud.

eestinen.fi

Vaata ka:

Lumesahk

Transpordiamet hoiatab: lumi ja lörts on muutnud teeolud väga keeruliseks

Jätkuvalt talvised ilmaolud on kaasa toonud intensiivse lume- ja lörtsisaju. Talvised teeolud valitsevad hetkel peamiselt

minuaeg.com uudised

USA pangad kaasasid nädalaga ligi 20 miljardit dollarit

Möödunud nädalal leidis aset mitmeid võlakirjade oksjoneid, kus suurimat mahtu olid kaasamas USA suurpangad. Kõige

error: Sisu on kaitstud!