Esmaspäev , 22 aprill 2024
Erakorralised uudised
F Politsei 2

Politsei alustas seitsme inimese suhtes, kes keeldusid kaupluses maski kasutamisest, väärteomenetluse.

“Eile, 29. oktoobri õhtul planeerisid viis inimest pahatahtlikult siseneda ilma maskideta Paldiski maanteel asuvasse kauplusesse. Nad keeldusid maski ettepanemisest ja ei olnud nõus kauplusest lahkuma. Politsei viis kõik inimesed edasisteks toiminguteks jaoskonda, kus alustati väärteomenetlust,” kirjeldas politsei sotsiaalmeedias.

“Samal õhtul sai politsei teisegi väljakutse Lasnamäele ühte kauplusesse, kus kaks naist keeldusid maski ettepanemisest ja kauplusest lahkumast. Sündmuskohale saabunud politseipatrull viis naised jaoskonda ning ka nende suhtes alustati väärteomenetlus.”

Politsei selgitas, et väärteomenetlused alustati nakkushaiguste ennetamise ja tõrje seaduse järgi ning inimesi võidakse karistada rahatrahviga kuni 400 eurot.
Mõlemad sündmused lahenesid poes rahumeelselt.

“Politseile on koroonakriis elude päästmise missioon. Sestap reageerime sarnastele sündmustele alati. Selgitame inimestele veelkord maski kandmise olulisust ning alustame ka väärteomenetlust,” märkis politsei.

Allikas. Err.ee

Vaata ka:

Lumesahk

Transpordiamet hoiatab: lumi ja lörts on muutnud teeolud väga keeruliseks

Jätkuvalt talvised ilmaolud on kaasa toonud intensiivse lume- ja lörtsisaju. Talvised teeolud valitsevad hetkel peamiselt

minuaeg.com uudised

USA pangad kaasasid nädalaga ligi 20 miljardit dollarit

Möödunud nädalal leidis aset mitmeid võlakirjade oksjoneid, kus suurimat mahtu olid kaasamas USA suurpangad. Kõige

error: Sisu on kaitstud!