Uudised

Põhjused, miks mees oma naist petab

EBAKÜPSUS
Kui tal ei ole püsisuhte kogemust või ta ei saa piisavalt hästi aru, et petmisel on vältimatud tagajärjed (näiteks partnerile haiget tegemine), siis ta võib arvata, et petmine on täiesti normaalne. Ta peab monogaamiat lihtsalt «jopeks», mida ta saab ära võtta ja selga panna vastavalt olukorrale.

TEISED PROBLEEMID

Tal võivad olla probleemid alkoholiga või narkootikumidega, mis mõjutavad teda otsuste tegemisel ja põhjustavad kahetsusväärseid seksuaalseid tegusid. Ta võib olla ka seksisõltlane, kes toidab ajendatult oma seksuaalfantaasiaid, et tuimestada ja vältida elu.

EBAKINDLUS

Ta tunneb, et ei ole piisavalt noor või vana, kena, rikas, tark jms. Väga suurel arvul meestel, kes petavad, on mingil määral keskeakriis. Oma ego tugevdamiseks otsib ta teistelt naistelt kinnitust, et ta on vääriline, teda tahetakse ja ihaldatakse.

SOOV LÕPETADA SUHET

Ta tahab lõpetada oma praegust suhet, aga mitte enne, kui tal on uus varnast võtta. Seega ehitab ta oma järgmise suhte vundamenti enne, kui ta oma kestva suhte lõpetab.
VÄHE MEESSOOST SÕPRU

Ta alahindas toetavate messoost sõprade vajadust eeldades, et tema naine suudab rahuldada kõik tema sotsiaalsed ning emotsionaalsed vajadused. Kui naine selles osas vältimatult ebaõnnestub otsib ta rahuldust mujalt.

TUNNETE SEGADUS

Ta võib olla segaduses ning ei saa aru erinevusest romantiliste tunnete ning pikaajalise armastuse vahel. Ta peab esialgseid tugevaid tundeid armastuseks ja ei mõista, et pikaajalises suhtes asenduvad tugevad tunded millegi vähem intensiivse, kuid lõpptulemusena rohkem tähendusrikkamate ühendustega.

On võimalik, et ta mõtleb peamiselt endale ja ainult iseendale. Sellepärast võib ta valetada ja saladusi hoida seni, kuni ta saab, mida ta tahab, ning ei kahetse kunagi oma tegusid. Ta ei kavatsenud kunagi olla monogaamne ning peab seda hoopis millekski, mida vältida ja eirata.

Jaga
Back to top button