Wednesday , 27 October 2021
guy g34747f4b5 640

Põhjused, miks mees oma naist petab

EBAKÜPSUS

Kui tal ei ole püsisuhte kogemust või ta ei saa piisavalt hästi aru, et petmisel on vältimatud tagajärjed (näiteks partnerile haiget tegemine), siis ta võib arvata, et petmine on täiesti normaalne. Ta peab monogaamiat lihtsalt «jopeks», mida ta saab ära võtta ja selga panna vastavalt olukorrale.

TEISED PROBLEEMID

Tal võivad olla probleemid alkoholiga või narkootikumidega, mis mõjutavad teda otsuste tegemisel ja põhjustavad kahetsusväärseid seksuaalseid tegusid. Ta võib olla ka seksisõltlane, kes toidab ajendatult oma seksuaalfantaasiaid, et tuimestada ja vältida elu.

EBAKINDLUS

Ta tunneb, et ei ole piisavalt noor või vana, kena, rikas, tark jms. Väga suurel arvul meestel, kes petavad, on mingil määral keskeakriis. Oma ego tugevdamiseks otsib ta teistelt naistelt kinnitust, et ta on vääriline, teda tahetakse ja ihaldatakse.

SOOV LÕPETADA SUHET

Ta tahab lõpetada oma praegust suhet, aga mitte enne, kui tal on uus varnast võtta. Seega ehitab ta oma järgmise suhte vundamenti enne, kui ta oma kestva suhte lõpetab.

VÄHE MEESSOOST SÕPRU

Ta alahindas toetavate messoost sõprade vajadust eeldades, et tema naine suudab rahuldada kõik tema sotsiaalsed ning emotsionaalsed vajadused. Kui naine selles osas vältimatult ebaõnnestub otsib ta rahuldust mujalt.

TUNNETE SEGADUS

Ta võib olla segaduses ning ei saa aru erinevusest romantiliste tunnete ning pikaajalise armastuse vahel. Ta peab esialgseid tugevaid tundeid armastuseks ja ei mõista, et pikaajalises suhtes asenduvad tugevad tunded millegi vähem intensiivse, kuid lõpptulemusena rohkem tähendusrikkamate ühendustega.

ISEKUS

On võimalik, et ta mõtleb peamiselt endale ja ainult iseendale. Sellepärast võib ta valetada ja saladusi hoida seni, kuni ta saab, mida ta tahab, ning ei kahetse kunagi oma tegusid. Ta ei kavatsenud kunagi olla monogaamne ning peab seda hoopis millekski, mida vältida ja eirata.

Jaga

Vaata ka:

Screenshot 2021 10 27 at 16.44.30

Aas: Eesti vajab hädasti uusi kaevandusi ja karjääre

“Materjalivajadused trassi rajamiseks on suured ja praeguste karjääride aeg hakkab täis saama. Samas eeldab nende …

Screenshot 2021 10 27 at 16.36.14

Huligaanid lõhkusid Tallinnas nelja liinibussi aknad

Seni tabamata huligaanid lõhkusid Tallinnas nelja liinibussi aknad, tekitades tuhandeid eurosid kahju. Kurjategijad tegutsesid ööl …

covid gbe67ba999 640

Koolides hakatakse õpilasi ja õpetajaid kiirtestima

“Kiirtestimine toimub lihtsa ja lapsesõbraliku kiirtestiga, mida saavad lapsed ise koolipäeva alguses õpetaja juuresolekul teha,” …

Screenshot 2021 10 27 at 16.18.24

Terviseamet: valitsus jäi koroonapiirangutega hiljaks

Terviseameti kinnituse on koroonaviiruse levik sedavõrd laiaulatuslik, et nakkust võib saada igalt poolt, ühtlasi leiab …