Erakorralised uudised
Kivioli uus uhishoone 2023726

Põhja päästekeskuse sündmused 6.12 – 7.12.2023

Tallinn

6.12 kell 21.19 teavitati häirekeskust, et Kristiines Kannikese tänava kolmekordse maja 1. korruse korterist tuleb ohtralt suitsu. Päästjad olid kohal kell 21.23 ja nägid, et korter on täiesti suitsu täis. Seda nähes siseneti korterisse jõuga ning sukelduti suitsu sisse tulekoldeid otsima. Korterist leiti põlev madrats, mis kiirelt kustutati. Seejärel kontrolliti ülejäänud maja, põlenud madratsiga korter ning trepikoda tuulutati ja inimesed lubati tagasi oma kodudesse. Inimesi põlenud korteris polnud, kuid paraku leiti sealt hukkunud koer. Tulekahju täpse tekkepõhjuse selgitab välja menetlus.

7.12 kell 07.52 teatati häirekeskusele, et Mustamäel Kadaka teel põleb surugaasil töötav autobuss. Teataja sõnul bussis inimesi polnud. Reageeriti suurte jõududega, kuna seda ümbritsesid ka teised bussid ning oli suur oht tule levikuks. Õnneks suutsid päästjad siiski hullema ära hoida ning kella 08.03ks oli tulekahju lokaliseeritud ning 08.27ks buss täielikult kustutatud.

Harjumaa

6.12 kell 13.53 sõitsid päästjad Saue valda Allika külla Ruila-Allika teele, kust oli tulnud teade teele langenud kuusest, mis oli sulgenud mõlemad sõidusuunad. Nõmme päästjad käivitasid kohale jõudes mootorsae ning eemaldasid puu teelt. Lisaks langetati auto vintsi abil veel kaks puud, mis olid sealsamas ohtlikult rippes.

Vaata ka:

horoskoop numbrid

Just neil 3 tähemärgil tuleb väga hea juunikuu lõpp

Jäär (21. märts – 19. aprill) Jääradele võib juunikuu lõpp olla väga positiivne ja dünaamiline

Blue Hello Blooming Spring Instagram Post 1

JUULIKUU 2024 HOROSKOOP

 Vähk 22. juuni — 22. juuli Vähi energiatase on juulis laes ja ükski varjutus teda