Kivioli uus uhishoone 2023726

Põhja päästekeskuse sündmused 6.02 – 7.02.2024

Tallinn

6.02 kell 19.52 sõitsid päästjad Kesklinna Vana-Tartu maanteele, kust oli tulnud teade kahe auto kokkupõrkest. Autojuhid jäid terveks, kuid masinatest lekkis vedelikke. Kesklinna päästjad eemaldasid sõidukitelt akuklemmid süttimisohu välistamiseks ning katsid õlireostuse saepuruga.

Harjumaa

6.02 kell 12.54 teavitati häirekeskust, et Harku vallas Tabasalu alevikus Keskpäeva tee ringristmikul on sõiduautost mootoriõli välja lekkinud. Lilleküla päästjad katsid umbes kümne ruutmeetrise õliloigu saepuruga ja teavitasid tänavapuhastust.

6.02 kell 16.41 teatati häirekeskusele, et Viimsi vallas Randvere külas Karukämbla teel on kits autolt löögi saanud ja lebab keset sõiduteed. Pirita päästjad tõstsid kitse korjuse tee äärde ja teavitasid kohalikke jahimehi, kes tegelesid kitsega edasi.

Vaata ka:

Daniel Gallego

LEITUD: Politsei otsib Viimsi vallas kadunud 71-aastast Kaisat

Täiendus 16.07.24 – Annan teada, et naine võttis lähedastega ühendust ning temaga on kõik korras.

minuaeg.com uudised

Euroopa Liidu põllumajandus- ja kalandusministrite nõukogu kohtumine keskendus kahepoolse kaubavahetuse loomisele Ukraina ja Moldovaga ning maapiirkondade elujõulisuse säilitamisele

Eile kohtusid Brüsselis Euroopa Liidu põllumajandus- ja kalandusministrid. Arutati, mil viisil toetada Euroopa Liiduga liitumiskõnelusi