Pühapäev , 25 veebruar 2024
Luhamaa piiripunkt

PIIRITURVALISUS 12.09

Möödunud ööpäeval tõkestasid piirivalvurid Kagu piiripunktides Eestisse sisenemise ühel Ukraina, kahel Venemaa ja ühel Moldova kodanikul. Sagedasemad tõkestamise põhjused seisnesid selles, et inimestel puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks, nad andsid reisi eesmärkide kohta ebaselgeid ütlusi või tuvastati vestluse käigus, et inimene võib olla ohuks meie riigi avalikule korrale või julgeolekule. Välismaalastele koostati sisenemiskeeld ja nad suunati tagasi Venemaale.

Puitmaja põlengus andis elu pererahva kass, kõik teised elanikud olid põlevast majast ise välja tulnud.

  1. septembril tõkestati Luhamaa piiripunktis Venemaa kodaniku piiriületus, sest dokumentide kontrollimisel selgus, et inimese elamisluba on tagaotsimises. Inimesele koostati isikut tõendava dokumendi kontrollimiseks võtmise tõend, millega võeti inimeselt ära Läti Vabariigi elamisluba. Peale menetlustoiminguid suunati inimene tagasi Venemaale.

 

  1. septembril kontrolliti Luhamaa piiripunktis sõiduautot, mida juhtis Ukraina kodanik. Juhi poolt esitati sõiduki registreerimistunnuse ja kindlustuspoliisi täielikud võltsingud. Küsitluse käigus esitas inimene originaaldokumendi. Võltsitud dokumendid jäid uurimisakti juurde ning juht tasus riigituludesse 1000 eurot. Peale menetlustoiminguid jätkas inimene teekonda Eesti Vabariigi suunas.

Purjus naisterahvas kukkus D-terminali kai pealt vette.

  1. septembril saabus Luhamaa piiripunkti sõiduauto, mida juhtis Saksamaa kodanik. Juhi poolt esitati juhiluba, mis oli täielik võltsing. Juhiluba jäi uurimisakti juurde ning juht kutsuti piiripunkti tagasi menetlustoimingute jätkamiseks. Inimene otsis asendusjuhi ja lahkus Venemaale.

 

  1. septembril saabus Luhamaa piiripunkti sõiduauto, milles viibisid üks Venemaa ja kaks Ukraina kodanikku. Inimeste asjade seast avastati teleskoopnui ning elektrišokirelv. Inimestele koostati väärteoprotokollid ning keelatud relvad võeti ära. Maksu- ja tolliameti poolt tõkestati sõiduki piiriületus, sest sõidukis oleva kauba kohta puudus tollideklaratsioon. Kaup saadeti tagasi Euroopa Liitu ja inimesed suundusid tagasi Eesti Vabariiki.

Vaata ka:

dylan nolte RSsqjpezn6o unsplash

Täna võib lotoõnn naeratada just neile 2 tähemargile

Täna, reede 23 veebruaril 2024, on kaks tähemärki, kellel on eriti hea võimalus lotoga võita:

ingel

Ingli Sõnum: Reede 23. veebruar 2024

Tänase ingli sõnum kutsub teid üles usaldama oma intuitsiooni ja sisemist tarkust. Teie sees on

error: Sisu on kaitstud!