Uudised

Peaminister Kaja Kallas nakatus koroonaviirusega

„Hommik algas positiivselt – paraku Covid-positiivselt. Paljud panid tähele, et esmaspäeval polnud mul häält, kuid panin selle konditsioneerist tingitud külmetuse arvele, sest Covidi kiirtestid nii esmaspäeval kui ka teisipäeval olid negatiivsed. Esmaspäeva õhtuks tõusis aga kõrge palavik. Täna näitas test Covidit,“ kirjutas Kallas.

„Sain perearstilt juhised püsida kodus, kuni sümptomide möödumisest on vähemalt 48h. Juhin homset valitsuse istungit ja kabinetiarutelu virtuaalselt. Kohaleminekut nõudvad kohtumised ja esinemised pean kahjuks ära jätma – minu vabandused arvamusfestivali osalejatele ja headele reformikatele, kellega nädalavahetusel kohtumist ootasin.“

„Panen kõigile südamele – palun olge ettevaatlikud ja jälgige oma tervist. Covidit on praegu palju liikvel. Hoidke palun eriti oma riskirühmadesse kuuluvaid lähedasi. August-september on ka hea aeg teha uus tõhustusdoos – see ei tähenda, et te kindlasti haigeks ei jää, kuid aitab tagada, et haiguse kulg oleks võimalikult kerge,“ soovitas peaminister.

Kaja Kallas põdes koroonat ka mullu märtsis.

Jaga
Back to top button