Uudised

Pärnus raskes liiklusõnnetuses viga saanud 16-aastane neiu suri

 

 

Nädal tagasi juhtus Pärnus Raba ja Ilvese tänava ristmikul raske liiklusõnnetus, kus rollerit juhtinud neiu kaotas sõiduki üle kontrolli, kukkus ja jäi sõiduauto alla. Neiu toimetati haiglasse. Paraku olid tema vigastused sedavõrd rasked, et eile, 27. septembril ta suri.

 

Häirekeskus sai liiklusõnnetusest teate 21. septembri hilisõhtul kella 20.44 ajal. Õnnetus toimus Pärnus Raba ja Ilvese tänavate ristmikul, kus praegu teadaoleva info kohaselt kaotas 16-aastane neiu rolleri Yamasaki üle kontrolli ja kukkus. Rollerijuhist sõitis üle sõiduauto Volkswagen Passat, mida juhtis 48-aastane naine. Neiu jäi sõiduki alla kinni ja lohises autoga kaasa. Tütarlapse kättesaamiseks tuli auto üles tõsta.

 

Pärnu politseijaoskonna juhtivuurija Ago Kärtmanni sõnul on iga surmaga lõppenud avarii äärmiselt kurb sündmus, aga on eriti traagiline ja valus, kui liiklusõnnetuses kaotab elu noor inimene.

„Politsei avaldab hukkunud tüdruku lähedastele kaastunnet. Oleme algatanud kriminaalmenetluse, et selgitada välja, kuidas juhtus nii raske liiklusõnnetus, mis nõudis noore inimese elu,“ ütles Kärtmann.

Jaga
Back to top button