Täna hommikul kella 9.30 ajal teatati häirekeskusele, et Pärnu maakohtu hoones aadressil Kuninga 22 on pomm.
SĂĽndmuskohal on demineerijad ja politsei. Inimesed evakueeriti, liiklus suleti ja sĂĽndmuspaik piirati lintidega.
Kella 10.40 öeldi päästeametist Delfile, et demineerijad jätkavad nii hoone kui ka ümbruskonna kontrollimist.
Uudis on täiendamisel.