Erakorralised uudised
iirima parkimine

Parkimisguru: Kuidas hõivata 2 kohta ühe autoga

Kas olete kunagi mõelnud, kuidas teha muljetavaldavat esmamuljet parklas? Vaadake seda neljarattalist kangelast, kes on õppinud kunsti, kuidas parkida nii, et isegi parkimisjooned ei tea, kumbale poole kuuluda. See sõiduk peab olema nii väärtuslik, et vajab kahe parkimiskoha kaitset!

Aga kui arvate, et meisterlikkus lõpeb seal, siis oh ei! Keegi anonüümne parkimiskriitik on jätnud väikese meene kojamehe vahele, mis on ühtaegu nii südamlik meeldetuletus kui ka elustiilisoovitus. Kiri “Palun ära paljune” koos kondoomipakiga viitab sellele, et ehk on targem mitte jätkata parkimisgeenide edasikandmist.

Kujutage ette peredinnerit, kus pärast seda autot kasutav isik selgitab, kuidas ta sai parkimiskoha ja miks on lisatud kingitus tema kinnaste laekas. “Ei, ei, see pole minu, see on… turvameetmed parkimiskoha jaoks!” Ta võib olla küll parkimisalal eksinud, kuid talle on antud võimalus olla vastutustundlik nii rataste kui ka voodilinade vahel.

Nii et järgmine kord, kui tunnete kiusatust hõivata kaks kohta, mõelge sellele säravale näitele: te ei pruugi mitte ainult pääseda sotsiaalsest häbimärgistusest, vaid ka saada tasuta kingituse, mis on peen vihje, et mõnikord võib vähem olla rohkem. Ja kui te ikka veel ei saa parkimisest aru, siis võib-olla on parkimiskooli asemel aeg külastada… noh, teate küll, teist tüüpi haridusasutust.

Vaata ka:

horoskoop tahemargid 1

Tervise ja Heaolu Horoskoop – Pühapäev 16 juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on hea päev füüsiliseks aktiivsuseks. Pane rõhku treeningule

horoscope 2

3 tähemärki, kellel tuleb Pühapäev 16.06.24 hea päev ja 3 tähemärki, kellel mitte nii hea

Mitte nii head päevad 16. juunil 2024 Neitsi (23. august – 22. september): Neitsite jaoks