Sunday , 16 January 2022
Lilian Hanna2

PALUN JAGA: Politsei otsib 59.a Lilian-Hannat, kes lahkus Võrumaal oma kodust 2020. aasta kevadel

Politsei palub kaasabi selgitamaks Võrumaal elava 59-aastase Lilian-Hanna asukohta, kellega lähedased said viimati ühendust eelmisel aastal.

Lähedaste sõnul lahkus naine Võrumaal kodust 2020. aasta kevadel, misjärel oli neil temaga viimati kontakt eelmise aasta sügisel telefoni teel. Oma asukohta naine tookord neile ei avaldanud.

Pärast seda on naine jäänud lähedastele tabamatuks ning tema asukoht on jätkuvalt teadmata. Võimalik, et naine lahkus välismaale.

Lilian-Hanna on 174 cm pikk, tumepruunide juuste ja pruunide silmadega.

Kui keegi on fotol olevat naist viimase aasta vältel kusagil näinud või teab, kus ta viibida võiks, palutakse sellest teada anda politseile e-kirjaga margus.puhm@politsei.ee või telefonitsi 7868207.

Ühtlasi palub politsei endast märku anda otsitaval naisel endal, kes ei pea oma asukohta avaldama, kuid võiks vähemasti anda lähedastele teadmise, et ta on elus ja terve.

Jaga

Vaata ka:

jogeva

Jõgeva ilmajaam tähistab täna sajandat sünnipäeva. Nimelt, just Jõgeval on mõõdetud Eesti absoluutne miinimum, see on miinus 43,5 kraadi

Mitmeid rekordeid registreerinud Jõgeva ilmajaam tähistab sajandat sünnipäeva. Jõgeval tehti esimene ilmavaatlus 15. jaanuaril 1922 …

kaja kallas 90185653

Omavalitsusjuhid ootavad Kaja Kallaselt uusi lahendusi elukalliduskriisis. Loe, nende pöördumist peaministri poole.

“Enam ei ole aega olukorda kirjeldada ja analüüsida. Eestimaa inimesed ootavad riigilt kiiret ja otsustavat …

vulkaan

Vulkaanipurse Vaikses ookeanis vallandas tsunaami. VIDEO!

Tänase vulkaanipurske tagajärel on tsunaamilained jõudnud Tonga suurima saare Tongapatuni. Riigi pealinn on üle ujutatud, …

torm 1

OLULINE: Esmaspäeval on tulemas Eestis selle talve suurim torm! Tuul möllab puhanguti 32 m/s

Esmaspäev. Öösel: pilves selgimistega ilm. Sajab lund, lörtsi, ja vihma ning kohati tuiskab. Puhub edela- …