Erakorralised uudised
customerbox aN72hkO KQ unsplash

Päeva Sõnum: Teisipäev 14 mai 2024

Tänase päeva sõnum on tasakaalu leidmise ja rahulikkuse säilitamise kohta. Elus on hetke, mil võib tunduda, et kõik liigub kiirelt ja kohustusi on rohkem, kui suudame kanda. Siin on mõned mõtted, mis tõstab seda tasakaalu leida ja rahulikult mugavalt:

  1. Võta aega iseendale: Leia päeva jooksul vähemalt mõni hetk, et lihtsalt olla ja hingata sügavalt. See võib olla lühike meditatsioon, jalutuskäik looduses või lihtsalt vaikne hetk kohvi või tee nautimiseks.

 

  1. Seadista prioriteedid: Kõik ülesanded ei ole olulised. Tee nimekiri sellest, mis vajab kohe tähelepanu ja mis võib oodata. See aitab sul keskenduda olulisemale ja vähentää stressi.

 

  1. Harjuta tänulikkust: Keskendu seda, mille eest oled tänulik. Iga päev on midagi positiivset, isegi kui see tundub esmapilgul tühine. Tänu harjutamine aitab hoida positiivset meeleseisundit.

 

  1. Hoolitse oma keha eest: Füüsiline heaolu heaolu heaolu. Söö tervislikult, joo piisavalt vett ja leia aega liikumiseks. Treening auttaa stressiä ja parandada tuju.

 

  1. Ole kohalolev: Püüa olla täielikult kohal igas tegevuses, mida teed. Kui oled koos külastajaga, keskendun neile ja väldi häirivaid tegureid nagu telefon või televiisor. Tähelepanelikkus aitab suurendada rahulolu ja tahdistat.

 

  1. Suhtle avameelselt: Kui midagi vaevab, ära kanna seda üksi. Räägi oma muredest ja rõõmudest ilmaga. Toetus ja mõistmine teiste poolt võivad olla suureks kergenduseks.

 

  1. Ära karda abi paluda: Kui tunned, et koormus on liiga suur, ära karda küsi abi, olgu see siis tööl, kodus või sõprade seast. Jagatud koormus on poole väiksem.

 

  1. Seisa silmitsi rasketega rahulikult: Kui seisad silmitsi raskuste või väljakutsetega, püüa neile läheneda rahulikult ja ratsionaalselt. Paanika ja rahulik tegutseda ei lahenda probleeme, ja läbimõeldud aitab leida parima lahenduse.

Tänane päev on võimalus harjutada tasakaalu ja rahulikku igas hetkes. Pea meeles, et sa väärid aega iseendale ja hoolitsusest oma vaimse ja tervise eest. Leides rahu ja tasakaalu enda sees, suudad paremini toime tulla igapäevaste väljakutsetega ning elada täisväärtuslikku ja rahuldustpakkuvat elu.

Vaata ka:

euroopa liit

Komisjonid keskenduvad avalikul istungil Eesti huvidele Euroopa Liidu järgmises eelarves

Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjon ja rahanduskomisjon arutavad täna kell 13.30 algaval avalikul istungil, millised

90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o

Eile toimus 6 liiklusõnnetust, neist 2 tõukerattaga. Juhtimiselt kõrvaldati 16 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti.

Liiklusõnnetused 26.05.2024 kella 11.09 ajal juhtus liiklusõnnetus Rakvere linnas Laada tn 6a juures, kus 28-aastane