ingel

Ingli Sõnum: Teisipäev 14 mai 2024

Täna saadab sinu juurde ingel armastuse ja lootuse sõnumi. Ingel palub sul meeles pidada, et oled alati kaitstud ja juhitud, isegi siis, kui elu tundub keeruline. Siin on ingli sõnum tänaseks päevaks:

Usalda ja lase lahti: Usalda, et universum töötab sinu heaks ja lase lahti hirmudest ja muredest, mis sind tagasi hoiavad. Andesta endale ja teistele ning vabasta end negatiivsetest emotsioonidest.

Otsi rõõmu ja ilu: Isegi kõige väiksemates asjades leidub ilu ja rõõmu. Olgu see naeratus, päikesekiir või lindude laul – leia need hetked ja naudi neid täielikult.

Ole avatud armastusele: Avatud süda on võti, mis laseb armastusel voolata sinu ellu. Ole valmis vastu võtma armastust teistelt ja jaga oma armastust vabalt. See toob su ellu soojust ja rõõmu.

Kuula oma sisemist juhatust: Sinu sisemine hääl ja intuitsioon on ingli hääl sinu sees. Võta aega kuulata oma südant ja järgida selle juhatust. Sa tead sisimas, mis on sinu jaoks parim.

Jaga oma valgust: Sinu unikaalne valgus on kingitus maailmale. Jaga oma positiivset energiat ja headust teistega. Iga väike heategu loob laineid, mis mõjutavad kogu maailma.

Ole tänulik: Tänulikkus avab ukse veelgi suurematele õnnistustele. Märka kõike head, mis sul on, ja ole selle eest tänulik. Tänulikkus tõstab sinu vibratsiooni ja toob su ellu rohkem positiivseid kogemusi.

Püsi rahus ja tasakaalus: Hoolitse oma vaimse ja füüsilise heaolu eest. Võta aega puhkamiseks ja lõõgastumiseks. Rahulik ja tasakaalukas meeleseisund aitab sul paremini toime tulla elu väljakutsetega.

Ingel tuletab sulle meelde, et sa oled väärtuslik ja armastatud just sellisena, nagu sa oled. Usalda, et oled õigel teel ja kõik, mida vajad, tuleb sinu ellu õigel ajal. Pea meeles, et sa ei ole kunagi üksi – inglid on alati sinuga, valmis sind toetama ja juhendama.

Vaata ka:

tarokaart minuaeg.com 3

28.05.24 Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane päev sulle toob

Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane Teisipäev 28.05.24 sulle toob. Tarokaardid on

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Liivi lahe meretuulepargi elektriühendus maismaaga saab selgemaks

Mais algas Liivi lahe meretuulepargi elektriühenduse eriplaneeringu järgmine etapp, et leida sobivaim lahendus tuulepargi ühendamiseks