Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
Paeva sonum

Päeva Sõnum – Reede 22 märts 2023

Tere hommikust, kallis Eestimaa! Täna on reede, 22. märts 2023 ja kevad on täies hoos. Päike paisab soojalt ja linnud laulavad rõõmsalt. See on suurepärane päev, et nautida õues olemist ja kõike seda, mida Eesti pakub.

Täna on rahvusvaheline metsade päev. See on suurepärane võimalus mõelda metsade olulisusele meie planeedile. Metsad pakuvad meile hapnikku, puhastavad vett ja on koduks paljudele loomadele ja taimedele. Me kõik saame aidata metsade kaitsmisel, tehes lihtsaid asju, näiteks taaskasutades paberit ja puitu ning säästes energiat.

Täna on ka Eesti iseseisvuspäeva 31. aastapäev. See on imeline päev tähistada Eesti vabadust ja iseseisvust. Oleme uhked oma riigi ja kõige selle üle, mida oleme saavutanud.

Täna on ka Tallinnas vanalinna päevad. See on suurepärane võimalus jalutada vanalinnas, külastada muuseume ja nautida kontserte ja etendusi.

Sõnum tänaseks päevaks on olla tänulik kõige selle eest, mida meil on. Meil on ilus riik, imeline keel ja toredad inimesed. Nautige tänast päeva ja kõike seda, mida elu pakub!

Mõned ideed, mida täna teha:

  • Mine jalutama metsa.
  • Heiska Eesti lipp.
  • Külasta vanalinna.
  • Mine kontserdile või etendusele.
  • Veeda aega oma pere ja sõpradega.

Olge õnnelikud ja nautige tänast päeva!

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

error: Sisu on kaitstud!