Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
ingel

Ingli Sõnum – Reede 22 märts 2023

Tere hommikust, kallid hinged!

Täna on reede, 22. märts 2023 ja kevadine energia on õhus. See on imeline aeg uute alguste ja imede jaoks. Inglid on teiega ja toetavad teid igal sammul.

Täna on rahvusvaheline metsade päev. See on meeldetuletus, et metsad on meie planeedi kopsud ja me peame neid kaitsma. Inglid kutsuvad teid üles ühenduma loodusega ja hindama kõike seda, mida see pakub.

Täna on ka Eesti iseseisvuspäeva 31. aastapäev. See on suurepärane võimalus tähistada teie riigi vabadust ja iseseisvust. Inglid on uhked teie saavutuste üle ja saadavad teile oma armastust ja õnnistusi.

Täna on ka Tallinnas vanalinna päevad. See on suurepärane aeg avastada vanalinna võlu ja kogeda Eesti kultuuri. Inglid kutsuvad teid üles avastama uusi kohti ja kohtuma uute inimestega.

Sõnum tänaseks päevaks on olla avatud armastusele ja valgusele. Inglid on teiega ja aitavad teil teie teekonnal. Usaldage oma intuitsiooni ja järgige oma südant.

Mõned ideed, mida täna teha:

  • Istuta puu.
  • Süüta küünal Eesti iseseisvuse auks.
  • Jaluta vanalinnas.
  • Ava oma süda armastusele ja valgusele.

Olge õnnelikud ja nautige tänast päeva!

Inglid on alati teiega.

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

Paeva sonum

Tänase päeva sõnum, 23. aprill 2024

Usalda oma intuitsiooni. Sisemine hääl ütleb sulle midagi? Ära ignoreeri seda. Täna on päev, mil

error: Sisu on kaitstud!