Erakorralised uudised
Paeva sonum

Päeva Sõnum: Laupäev 10.02.2024

Täna on päev, mil võiksite keskenduda oma sisemisele rahule ja tasakaalule. Leidke aega enda jaoks, et süveneda oma mõtetesse ja tundmustesse. Olge teadlikud oma emotsioonidest ning püüdke mõista nende allikaid ja tähendust.

Ärge kiirustage otsuste langetamisel ega tegutsemisel. Laske asjadel kulgeda omasoodu ning ärge laskuge liialt stressi ja ärevusse, kui asjad ei lähe plaanipäraselt. Mõnikord on parim viis edasi liikumiseks lasta asjadel areneda loomulikul moel.

Olge täna lahked ja mõistvad nii enda kui ka teiste suhtes. Leidke hetki, et näidata hoolivust ja toetust neile, kes seda vajavad. Võib-olla saate teha midagi head või inspireerivat, mis muudab kellegi teise päeva.

Märkige oma tähelepanekuid ja õppetunde, mida päev teile pakub. Iga kogemus on võimalus kasvada ja õppida. Hoidke oma süda avatud uutele võimalustele ning olge valmis vastu võtma elu kingitusi.

Olge tänulikud kõigi hetkede eest, nii heades kui ka rasketes. Igas olukorras peitub õppetund või võimalus, mis aitab teil kasvada ja areneda. Julgustan teid kogema tänast päeva täiel rinnal ning avastama selle peidetud ilu ja tähendust.

Soovin teile rahulikku ja mõtestatud laupäeva, täis armastust, rõõmu ja sisemist rahu!”
Kui soovid minu tegemist toetada, siis vajuta palu SIIA

Vaata ka:

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Kahjuks leiti kadunud 40-aastane Kaido surnuna

Täiendus 12 juuli  2024 Häirekeskusele laekus täna pärastlõunal kella kolmveerand kahe paiku teade, et Kose

Ene

Politsei palub abi 37-aastase Ene leidmisel

Politsei palub inimeste abi, et teha kindlaks 37-aastase Ene asukoht. Naist nähti viimati eile Tartumaal