Esmaspäev , 11 detsember 2023
Erakorralised uudised
Kivioli uus uhishoone 2023726 jpg

Päästjad aitasid Valgas auku kukkunud koera välja.

Lõuna päästekeskuse operatiivsündmused 16.-17. november

Tartumaa
16. novembril kell 20.20
teatati, et Tõrvandi alevikus Müürsepa tänaval asuva Konsumi juures seisva sõiduauto paagist tilgub kütust. Päästjad katsid välja voolanud kütuse absorbentainega. Kohal olnud autoomaniku ülesandeks jäi rikkis auto teisaldamiseks treiler järgi kutsuda.

Kella 20.29 ajal süttis Elva vallas Vellavere külas miniekskavaator. Päästjate saabudes oli masin üleni leekides. Põleng kustutati kella 21.21, inimesed tules viga ei saanud. Tõenäoliselt süttis ekskavaator elektrisüsteemi rikkest.

Valgamaa

16. novembril kell 10.21 teatati, et Valgas J. Kuperjanovi tänaval on maja hoovis suur koer auku kukkunud ja sinna kinni jäänud. Päästjad aitasid poolest kehast augus oleva koera välja. Koera tagakeha jalgu alla ei võtnud ning ta aidati perenaisel esikusse viia. Esialgu kaeti ohtlik auk käepärast olnud eterniitplaatidega. Päästjad kutsuvad kinnistuomanikke tähelepanelikkusele, kelle kohustus on kinnistul ohutus tagada, milleks kõik sügavad augud ja kaevud tuleb kindlalt katta ja vajadusel märgistada.

17. novembril kell 00.21 teatati, et Valgas Lembitu tänaval on rehabilitatsiooniteenust osutava asutuse ruumides suits. Kohe alustati klientide evakuatsiooniga teiselt korruselt. Päästjad selgitasid kiirelt, et ühel kliendil oli tulnud soov kartuleid praadida, kuid need olid kõrbema läinud ja väikse tulekahjuohu tekitanud. Pärast ohutuses veendumist ja ruumide tuulutamist lubati hoone teiselt korruselt esimesele evakueeritud 13 klienti tagasi oma tubadesse.

Võrumaa
16. novembril kell 16.56 kutsus politseipatrull päästjad appi kaubikuga juhtunud liiklusõnnetusele Antsla valda Lümatu külla, kus avariisse sattunud sõiduk oli osaliselt tee sulgenud. Päästjad aitasid kaubiku puksiirile ning puhastasid teelt purunenud detailid ja muud avariijäänused.

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com jpg

Arastuse horoskoop Esmaspäev 11 detsember 2023

Jäär Oled täna eriti tundlik ja romantiline. Sul on soov näidata oma armastatule, kui väga

taroskoop minuaeg.com jpg

Taroskoop – Esmaspäev 11 detsember 2023

Jäär (21. märts – 19. aprill) – “Vanker” See päev toob Jäärale edu ja edasiliikumist.

error: Sisu on kaitstud!