Uudised

Päästeametnik nimetas lumme kinnijäänuid inimesi debiilikuteks. Päästeamet ei ole puksiiriabi.

«Öö otsa neid debiilikuid sikutanud,» kirjutas üks Lääne päästekeskuse päästeametnik oma kaaslasele, kes riputas vestluse hiljem internetti üles. See pahandas aga mitmeid inimesi, kes imestasid sellise suhtumise üle ja mõtisklesid, kelle poole siis hädas pöörduma peaks. «Kontekstist väljarebitud tekst ei ole kuigi arvestatav sellega, mida tegelikult mõeldud oli,» selgitab päästeametnik.

«Jälle auto kinni. Öö otsa neid debiilikuid sikutanud,» kirjutas päästeametnik oma elukaaslasele. Elukaaslane vastas värvikalt: «Jobud! Miks nad nagu kedagi teist ei kutsu appi? Miks päästekas peab?»

Päästja kinnitas naise sõnu, et lumme kinni jäänud inimesed on täielikud jobud. «Igal pool oli jutt, et öösel ei tasu ringi sõita, et torm,» lisas ta lõpetuseks. Mehe elukaaslane riputas aga vestluse Instagrami üles sõnumiga: «Sest on laupäev ja driftikunnid istuvad lumehanges. Ausalt, leidke muu viis sealt välja saada, na**ui te päästeametit koinite oma saamatusega.»

Postitus pahandas aga paljusid inimesi. «Mul oli seda kurb lugeda, sest olin ka ise lastega eile lumes kinni. Õnneks saime ise hakkama, aga selline suhtumine päästeametniku poolt? Kelle juurde veel siis pöördun, kui olen raskes seisus ja vajan abi?» on üks kodanik (nimi toimetusele teada) murelik.

paasteamet

Lääne päästekeskus: alustame menetlust asjaolude selgitamiseks

Loe edasi SIIT
Alliaks. Elu24

Jaga
Back to top button