Wednesday , 24 July 2024
Erakorralised uudised
Kivioli uus uhishoone 2023726

Päästeamet: Lõuna päästekeskuse sündmused 18.-19. juuni 2024

Jõgevamaa
18. juunil kell 17.15 teatati, et Põltsamaa linnas Silla tänaval lendas pääsuke kohviku ruumidesse ja ei saa enam välja. Päästjad püüdsid linnu kahvaga kinni ja lasid õues vabadusse.
(Pilt, autor Lõuna päästekeskus)

Poltsamaa paasukeTartumaa

18. juunil kell 11.34 käisid päästjad Tartus Jalaka tänaval väikebussi ja mootorrattaga juhtunud liiklusavariil, kus eemaldasid teelt purunenud detailid. Mootorrattajuhi viis kiirabi tervisekontrolliks haiglasse.

Kell 16.30 teatati, et Tartus Ropka teel purunes bussi õlivoolik ja teele sattus ligi 10 liitrit õli. Päästjad katsid õlilaigu absorbentainega, olukorrast teavitati linna teehooldusettevõtet.

Valgamaa
18. juunil kell 16.44 teatati, et Valga vallas Sooru külas sõitis traktori teele kukkunud pidurisüsteemi detailile otsa sõiduauto, purunes toitesüsteemi osa ja teele lekkis kütust. Päästjad katsid kütuse absorbentainega.

Võrumaa
19. juunil kell 8.15 teatati, et Võru vallas Meegomäe külas põleb veok. Päästjate saabudes oli näha veoki kasti tagaosast veidi suitsu. Päästjad avasid konstruktsiooni ja leidsid katkise juhtme, mille isoleerimisega tuleoht taandus.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Valitsus andis Riigikogu ees ametivande

Valitsus andis täna Riigikogu ees ametivande ja astus ametisse. Suulise ametivande andis peaminister Kristen Michal

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Transpordiameti ja Politsei- ja Piirivalveameti Pärnu jõe ühisreid tuvastas mitmeid rikkumisi

Transpordiameti väikelaevade üksuse inspektorid tegid koos Politsei- ja Piirivalveameti veepatrulliga eelmisel laupäeval Pärnu jõel ühisreidi