metsatulekahju.minuaeg

Päästeamet hoiatab, et Pärnumaal Saarde vallas Metsaääre külas võib metsapõlengu suits elumajadeni ulatuda.

Päästeamet hoiatab, et Pärnumaal Saarde vallas Metsaääre külas võib metsapõlengu suits elumajadeni ulatuda.

Häirekeskus sai teate tulekahjust kell 17.16. Sündmuskohal selgus, et Saarde vallas Metsaääre külas on taassüttinud metsaalune pinnas ja mets samas piirkonnas, kus tulekahju puhkes ka päev varem. Tulekahju on raskesti ligipääsetavas kohas.
Hinnanguliselt on tulekahju hetkel levinud kolme hektari suurusele alale.

Metsatulekahjust tekkiv suits võib levida ka ümbruskonnas olevate majadeni. Suits ja tuli küll elanikke ei ohusta, kuid ebamugavuste vältimiseks tasub suitsulõhna tundes või suure suitsu korral uksed-aknad sulgeda.

Kustutustöid teostavad sündmuskohal päästjad Pärnu, Kilingi-Nõmme, Häädemeeste ja Abja-Paluoja komandodest, kohal on operatiivkorrapidajad Pärnust ja Viljandist.

Allikas. Err.ee

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop: Reede 24 mai 2024

Jäär Täna keskendutakse perele ja emotsionaalsele heaolule. Hea aeg laadimiseks läbi lähedastega suhtlemise. Suhtlemine on

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Riigisisestel lennuliinidel tõusevad juunist piletihinnadRegionaalminister Piret Hartman saatis kooskõlastusele määruse eelnõu, mille alusel tõusevad juunist lennuliinidel piletihinnad.

„Piletihindu tõstetakse, kuna kehtivad piletihinnad ei vasta teenuse pakkumise tegelikele kuludele ning on võrreldes bussi-