Monday , 18 October 2021
omniva automaadid

Omniva kuvab kliendile nüüd vaid paki füüsilise liikumise jälgimise

Kui varem sai paki jälgimisandmetest näha ka saadetise detailsemat liigutamist, siis nüüd kuvab Omniva selguse huvides kliendile vaid paki füüsilise liikumise.

Omniva operatsioonide juhi Evert Rööpsoni sõnul tekitas liiga tehniline info klientides pigem segadust, mistõttu otsustati paki liikumist jälgimisinfos lihtsustada.

«Paki jälgimisel tekitasid klientides segadust arvukad sündmused, mis märkisid paki andmete liikumist Omniva ja tolli vahel,» ütles Rööpson. «Juhul kui saadetise andmetes oli puudusi, võis selliseid edasi-tagasi liikumisi olla korduvalt ja see tekitas klientidel tunde, justkui nende pakk pendeldaks Omniva valdustes ühelt riiulilt teisele, selle asemel et sihtkohta liikuda. Nüüd näeb klient jälgimisinfos uut sündmust alles siis, kui pakk on ka päriselt liikunud.»

Pärast 1. juuli kolmandate riikide saadetiste käibemaksumuudatust muutus teema Rööpsoni sõnul eriti teravaks, sest tolliandmete vahetus hakkas toimuma ka alla 22-euroste pakkide puhul, mida on ligikaudu 90–95 protsenti kõigist kolmandate riikide saadetistest.

Allikas Postimees.ee

Jaga

Vaata ka:

pound euro exchange rate brexit news dollar gbp latest 899653

Rahanduskomisjon toetab keskmise pensioni tulumaksuvabastust

Riigikogu rahanduskomisjon toetas oma tänasel istungil tulumaksuseaduse muutmist, mis näeb ette kehtestada pensioniealistele inimestele keskmise …

mihailkolvart

EKRE üritas Tallinnas võimul olevale Keskerakonnale kambakat teha, teised erakonnad ei lähe sellega kaasa.

Sotsiaaldemokraatide (SDE) Tallinna esinumber Raimond Kaljulaid välistas esmaspäeval tehtud avalduses koondumise teiste Tallinna volikogu fraktsioonidega …

F Politsei 2

Politsei pidas Tallinnas kinni taas kaks ebaseaduslikult riigis viibinud Iraagi kodaniku

Reedel pidasid politseinikud Tallinnas kinni kaks Iraagi kodanikku, kes olid saabunud Euroopa Liitu läbi Valgevene …

Puidutoostus1

FOTOD: Nõo vallas Nõgiaru külas põles puidutööstus

16. oktoobril kell 7.39 teatati häirekeskusele, et Nõo vallas Nõgiaru külas põleb puidutööstus. Päästjate saabudes …