Sunday , 26 September 2021
facebook

Oma laste piltide jagamine sotsiaalmeedia on ju tegelikult teiste heakskiidu otsimine ja enda ego upitamine.

Identiteedivargused ja lapse näo järgi tehtud seksnukk – põhjused, miks mitte jagada sotsiaalmeedias oma lapse pilte

Peaksime iga kord pilte jagades mõtlema, kes meie sõbralistis on ja kuhu pildid jõuda võivad. Välismaal oli juhtum, kus ema leidis internetist 600 dollari eest müügil oma lapse näo järgi tehtud seksnuku,“ räägib uues Pere ja Kodu podcasti osas Graspic rakenduse üks loojatest Gerta Sarv.
“Laste piltide jagamine on ju tegelikult teiste heakskiidu otsimine ja enda ego upitamine. Soovitakse näidata, et ma olen hea lapsevanem ja mul on ägedad lapsed,” räägib teine rakenduse looja Triinu Epler.

“Uuringud näitavad et paljud vanemad postitavad pilte selleks, et nad kardavad, et muidu ühiskond arvab, et ma olen halb ema,” avaldab Sarv.

Mõlemad naised tunnistavad, et lapse käekäigu jagamise soov on siiski loomulik, aga tuleks hoolega jälgida, kelleni pildid jõuavad. Selle jaoks ongi naised loonud turvalisema lahenduse.

Podcastis tuleb juttu ka väikeste laste kõrvalt startupi loomisest, sellest, miks on oma loo teadmine lastele oluline, ja paljust muust.

Kuula rohkem uuest podcasti osast! SIIT
Allikas. perejakodu.delfi.ee

Jaga

Vaata ka:

priit toobla

Priit Toobla: Olen Edgar Savisaarest pettunud, sest sa oled pundis koos vaktsiinivastastega.

„Hea Edgar. Kõige lugupidamise juures sinu vastu, ei saa ma aru sinu kandideerimisest valimisliidus. Olime …

ekre

EKRE laus vale oma valijatele, et valitsus tahab langetada pensione ja lastetoetusi 25% võrra. Kurb on see, et nende vailjad usuvad ka seda.

EKRE laus vale oma valijatele, et valitsus tahab langetada pensione ja lastetoetusi 25% võrra. Kurb …

vaktsiin

Tallinna Ülikooli professor: Mittevaktsineerituid tuleb survestada, sest demokraatias peab lõpuks vähemus alluma enamusele.

Tallinna Ülikooli professori, kasvatusteadlase Mati Heidmetsa hinnangul oleks pidanud vaktsineerimisvastaste suhtes karme sammu astuma juba …

Tarokaart

Pühapäev 26.09 Tarokaart on MÜNDID RÜÜTEL

Pühapäev 26.09 Tarokaart on MÜNDID RÜÜTEL Sinu jaoks on täna oluline see, et kõikides asjades …