Esmaspäev , 22 aprill 2024
Erakorralised uudised
83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

OLULISELT TÄIENDATUD: Pärnumaal juhtus raske liiklusõnnetus, üks inimene hukkus

Täna kell 13.05 sai häirekeskus teate, et Häädemeeste vallas juhtus Tallinna-Pärnu-Ikla maantee 181 km raske liiklusõnnetus. Liiklusõnnetuses osalesid kolm veoautot ja üks sõiduauto. Sõiduautot Volkswagen juhtinud mees hukkus sündmuskohal.

Kiirabi viis haiglasse üht veoautot juhtinud mehe. Ülejäänud kahe veoauto juhid liiklusõnnetuses vigastada ei saanud. Õnnetuses osalenud autode juhid, muuhulgas ka hukkunu, ei olnud Eesti kodanikud. Praeguse informatsiooni järgi olid liiklusõnnetuses osalenud autodes ainult autojuhid. Vaatamata Häädemeestel juhtunud raskele liiklusõnnetusele on võimalik Tallinn-Pärnu-Ikla maanteel mõlemas suunas sõita, aga liiklemine piirkonnas võtab päris palju aega. Liiklust reguleerib politsei ning sõidukite kiirus on piiratud. Õnnetuse ajal ning ka praegu on piirkonnas teed libedad.
Pärnu politseijaoskonna välijuht Mati Tee ütles, et vajab veel selgitamist, kuidas traagiline liiklusõnnetus täpselt juhtus, asjaolude uurimiseks alustati kriminaalmenetlust. „Praegu peab liikluses olema eriti tähelepanelik ja ettevaatlik, sest mitmel pool Eestis sajab lund ja lörtsi, sadu on kohati tugev ja tuiskab – seetõttu võivad teeolud olla libedad ja nähtavus kehv. Libeduse ja halva nähtavuse tõttu keeruliste teeoludega sõites peab vältima järske manöövreid, muuhulgas ka möödasõite. Kindlasti ei ole lubatud suurim sõidukiirus kohustuslik, raskete teeolude korral peaks sõitma lubatud suurimast sõidukiirusest aeglasemalt,“ ütles Mati Tee.

Vaata ka:

Lumesahk

Transpordiamet hoiatab: lumi ja lörts on muutnud teeolud väga keeruliseks

Jätkuvalt talvised ilmaolud on kaasa toonud intensiivse lume- ja lörtsisaju. Talvised teeolud valitsevad hetkel peamiselt

minuaeg.com uudised

USA pangad kaasasid nädalaga ligi 20 miljardit dollarit

Möödunud nädalal leidis aset mitmeid võlakirjade oksjoneid, kus suurimat mahtu olid kaasamas USA suurpangad. Kõige

error: Sisu on kaitstud!