Neljapäev , 25 aprill 2024
Erakorralised uudised
torm 1

OLULINE: Esmaspäeval on tulemas Eestis selle talve suurim torm! Tuul möllab puhanguti 32 m/s

Esmaspäev.
Öösel: pilves selgimistega ilm. Sajab lund, lörtsi, ja vihma ning kohati tuiskab. Puhub edela- ja läänetuul 5-11, puhanguti 15, pärast keskööd tuul lühiajaliselt veidi nõrgeneb, vastu hommikut aga pöördub saartel loodesse ja tugevneb 15-20, puhanguti 28-32 m/s. Õhutemperatuur langeb -1 kuni -5, saartel +1 kraadini.

Päeval: on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund ja tuiskab. Pärastlõunal loode poolt alates sadu lakkab ja pilvisus hõreneb. Puhub loode- ja põhjatuul 8-13, puhanguti 20, saartel ja rannikul 15-20, puhanguti 30 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni -4, saartel kuni +2 kraadi. Pärastlõunal läheb külmemaks.

Teisipäev.
Öösel: Selge või vähese pilvisusega sajuta ilm, saartel on pilvisem, kohati sajab lund ja tuiskab. Puhub loodetuul 7-12, puhanguti 18, saartel ja rannikul 11-16, puhanguti kuni 25 m/s, pärast keskööd nõrgeneb veidi. Õhutemperatuur on -2..-8, saarte rannikul kuni +1°C.
Päeval: Vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub loodetuul 5-11, rannikul puhanguti 15 m/s, pärastlõunal nõrgeneb läänekaare tuul 3-9 m/s. Õhutemperatuur on -2..-8, saarte rannikul kuni +1°C.

Kolmapäev.
Öösel: Peamiselt pilves ilm. Kohati sajab vihma, lörtsi ja lund. Puhub edelatuul 5-10, saartel puhanguti kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on 0..-6, saarte rannikul kuni +2°C.
Päeval: Pilves ilm. Mitmel pool sajab vihma ja lörtsi, Ida-Eestis ka lund. Puhub edela- ja lõunatuul 5-11, saartel ja rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on Lääne-Eestis 0..+4, Ida-Eestis 0..-3°C.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!