Sunday , 23 January 2022
elekter elektri hind elektrimuujad elektriturg

OLULINE: Elektrita on üle 20 000 tuhande majapidamise. Eesti rannikualadele on antud esimese astme tormihoiatus.

Elektrilevi katkestuste kaardi järgi on esimese tõsisema sügistormi tõttu elektrita majapidamisi ligi 19 000, hommikustel liiklejatel tasub ettevaatlik olla ka teele langenud puude ja okste tõttu.

Kõige rohkem on elektrikatkestusi Tartumaal ja Pärnumaal – vastavalt üle 4600 ja 4100. Harjumaal on elektrita ligi 3500 klienti.

Eesti rannikualadele on antud esimese astme tormihoiatus. Soome lahe rannikualal võivad tuuleiilid ulatuda 28 m/s. Pärastlõunal hakkab tuul alates saartest nõrgenema.

Maanteeameti Tark Tee kaardirakenduse järgi on teedele langenud ka puid ja oksi, mistõttu tasub hommikul autoga sõites olla ettevaatlik.

Kihnu Veeteed annab teada, et reedel on seoses tugeva tuulega tühistatud reisiparvlaev Kihnu Virve väljumised Kihnu-Munalaid kell 7 ja Munalaid–Kihnu kell 8.30. Edasise kohta tulevad täpsustused kella 9 paiku.

Torm mõjutab ka laevaühendust Ruhnuga. Reedel kella 8-ks plaanitud Ringsu-Pärnu väljumine tõsteti varasemaks, väljumine toimus juba teisipäeval.
Reedel Pärnu-Ringsu väljumine kell 15 lükkub esialgse prognoosi kohaselt edasi nädalavahetusele. Tugeva tuule tõttu väljumist reedel ei toimu. Väljumise toimumise aeg täpsustatakse reedel kell 12 ajal.

Reedel on tühistatud ka reisiparvlaev Soela väljumised Sõru-Triigi kell 8.15 ja Triigi-Sõru kell 9.30. Selle liini väljumised täpsustatakse kell 14.

Mandri ja Saaremaa ning mandri ja Hiiumaa vahelised ühendused reede hommikul kella 7-se seisuga toimivad.

Allikas. err.ee

Jaga

Vaata ka:

Sander Leppnurm

Tõesielusaatest «Armastuse malev» tuntuks saanud Sander Leppnurm sattus avariisse.

Tõesielusaatest «Armastuse malev» tuntuks saanud driftikunn Sander Leppnurm jagab ühismeedias, et sattus avariisse. Saatest võidetud rahaga remonditud …

JYSK

Tarbijakaitseamet: JYSK veebipoes toimuvad kummalised hinnamuutused.

Sisustus- ja mööblikaupluse JYSK veebipoes toimuvad kummalised hinnamuutused. Tarbijakaitseamet kinnitab, et neile on ka varasemalt ettevõtte ebaausate …

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

KOHUTAV: Naisterahvas hüppas jääauku ja jäi kadunuks. VIDEO.

Venemaal Leningradi oblastis hüppas 40-aastane naine oma laste ja abikaasa nähes jääauku ja jäi pärast …

saksmaa 1

Saksamaa ei luba Eestil Ukrainasse haubitsaid saata

Saksamaa ei luba oma NATO-liitlasel Eestil saata Ukrainasse haubitsaid, mis 1990. aastatel müüdi Saksamaalt Soome …