octavio fossatti BbhqDutqJew unsplash

Oleme üksteisest vaba aga samas koos.

Teate seda tunnet, kus tunnete end aktsepteerituna ja piisavana just sellisena, nagu olete? Kuidas oleks, kas tunneks seda iga päev, et teie kallim teid kuulaks ja mõistaks? Kas tunnete, et teil on turvatunnet näidata iga sisemist tunnet ja kindlustunnet, et teie tunne langeb teie armastuse käte vahele?

Kui sa nii tunned, siis õnneks elad tasakaalus ja heas suhtes. Sa elad vabas suhtes. Sest see on vabadus suhetes. Olla tõeliselt oma inimene, kes võetakse vastu ilma küsimata. Kogege kindlustunnet selles, et isegi kui see iga kord teise tahte järgi ei toimi, ei mõjuta see armastust kuidagi.

Ohutus.

Üks olulisemaid tegureid suhte ja vabaduse juures…. Turvalisus mis suurendab usaldust. Turvalisus suurendab julgust. Turvalises õhkkonnas on lihtne ja vaba hingata. Turvalises õhkkonnas on vabadus armastuse värv. Sa saad olla sina. Sind armastatakse just sellisena, nagu sa oled. Sul pole midagi liiga palju ega midagi liiga vähe.

Seal see on…. Oleme üksteise vaba. Meil on ruumi, aega ja armastust teha kõike, mida tahame ning suhe on nagu õhk meie ümber, mitte ei võeta ära.

Ärge aktsepteerige midagi muud.

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Laupäev 2 märts 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: Keiser. Täna on aeg võtta vastutus oma elu

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse Horoskoop – Laupäev 2 märts 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna on suurepärane päev romantika jaoks. Teie energia on

error: Sisu on kaitstud!