Thursday , 21 October 2021
tahemargid

Oktoobris märkavad rahaasjades küllust just need kolm tähemärki.

Oktoobris märkavad rahaasjades küllust just need kolm tähemärki.

Veevalaja
Veevalaja on raha vallas eriliselt õnnelik, kuid seda pigem oktoobri lõpu poole. Globa väidab, et Veevalaja ainus ülesanne on jääda iseendaks – sellest piisab, et teenida välja ammuoodatud kasum. See tähendab, et jää oma liistude juurde ja tee seda, mida hästi oskad.
Sa võid proovida ka oma hobist teha lisasissetulekuallikat. Sellisel juhul ei too töö sulle mitte ainult raha, vaid annab ka hingerahuldust.
Veevalajad saavad sel sügisel rikkaks ainult siis, kui teevad asju, mis neile meeldivad. On ka oluline mitte keelduda teiste abistamisest. Tiimitöö suurendab finantsedu tõenäosust mitmekordselt.

Loe ka:  Oktoobrikuu horoskoop.
Kaksikud
Paaril viimasel kuul on asi olnud Kaksikute jaoks pingeline. Nende plaanid on pidevalt liiva jooksnud ning ideede teostumisel pole need toonud kaasa oodatud kasumit.
Suvel ja varasügisel olid Kaksikud impulsiivsed ja oma sõnades-tegudes ohjeldamatud. Riskide ebapädev hindamine ja negatiivsed tagajärjed viisid raha käest voolamiseni. Lõpuks ometi on see raske aeg läbi saamas.
Oktoobris pöörduvad kõik need Kaksikute omadused, mis varem neid takistasid, hoopis väärtusteks ja tugevusteks. Asjad hakkavad minema ülesmäge. Impulsiivsusest saab ühtäkki loomingulisus ning sa teenid raha allikatest, kust mitte keegi teine seda teha ei suudaks. Ka ülemäärane emotsionaalsus teenib nüüd Kaksikuid hästi, kuna nad suudavad õppida ainult siis, kui nad elavad täiel rinnal ning järgivad oma südant, mitte mõistust. Ja seda teevad nad hästi.

Kaalud
Kaalud peaksid erinevalt Kaksikutest jääma loogika ja terve mõistuse juurde. Et jõuda ammu oodatud jõukuseni, tuleb kõik sammud ja teod hoolikalt läbi mõelda ja tasakaalustatult ellu viia. Ainult nii saavad nad suuri summasid teenida.
Oktoobri lõpus peaksid sa suunama oma tähelepanu pikaajalistele plaanidele, panema paika prioriteedid ning kirja panema kindla tegevusplaani. Kui sa oled järjepidev ja järgid plaani, siis see teenib sind hästi.
Kaalud ise ei pane tähelegi, kui nende pangakonto varud uuesti täituvad. Kui nad organiseerivad korralikult oma tööd ja igapäeva, siis teeb see võimalikuks mitte ainult säästmise, vaid ka säästude mitmekordistamise.

Jaga

Vaata ka:

maailm

Millised tähemärgid valitsevad maailma?

Tuleb välja, et 12 protsenti maailma riigijuhtidest on tähtkujult Skorpionid, vahendab YourTango. See tähendab, et …

horoskoop

Mis on sinu tähemärgi halvim iseloomujoon?

Jäärad on väga heitlikud. Su tujud kõiguvad väga kiirelt ühelt skaalalt teisele, arvab Higher Perspective. Sõnn võib …

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 15 september

Jäär 21. märts – 20. aprill Olete tugevasti mõjutatud teiste meeleoludest ja reageerite väga tundlikult …

huntminuaeg

Need 3 tähemärki elavad hundiseaduste järgi ehk neid on juba sünnist saati õnnistatud hundi vaistuga

On inimesi, kes on sünnist saati õnnistatud hundi vaistuga. Nad elavad vastavalt oma rangete reeglite …