Thursday , 21 October 2021
tb9cca21 700x437 1

TÄIENDATUD: Norras tappis mees vibupüssiga viis inimest

Norras Kongsbergis tappis kurjategija kolmapäeval vibupüssiga vähemalt viis inimest, vigastada sai samuti mitu inimest, teatas kohalik politsei.

Politsei pressiesindaja sõnul oli mees liikunud mööda linnatänavaid ja lasknud inimesi vibupüssiga. Politsei sai hädakõne kell 18.30 kohaliku aja järgi.

Mees on tabatud. Politsei teatel tegutses ründaja esialgsete andmete põhjal üksi. Politsei koheselt ohvrite täpset arvu ei avaldanud.

“Võime kahjuks kinnitada, et on mitu vigastatut ja kahjuks ka mitu hukkunut. Mees, kes selle teo toime pani, on vahistatud ja meie andmetel oli asjaga seotud vaid üks inimene. Teisi inimesi praegu aktiivselt ei otsita,” ütles kohaliku politsei eestkõneleja Oyvind Aas pressikonverentsil.

Politsei teatel viidi kahtlusalune lähedalasuva Drammeni linna politseijaoskonda. Ründaja kohta mingeid muid üksikasju koheselt ei avaldatud.

Politsei teavitas hilisõhtusel pressikonverentsil, et nad ei saa juhtunu puhul välistada terrorirünnakut.
Allikas. Errr.ee

Jaga

Vaata ka:

Screenshot 2021 10 21 at 11.11.05

Läti peaminister Kariņš: “Lockdown” peab käima käsikäes vaktsineerimisega

“Me kõik läheme neljaks nädalaks karmimale režiimile, kuid 15.novembril naaseme tänaste reeglite juurde, mis on …

Screenshot 2021 10 21 at 11.06.53 scaled

Katastroofi tunne: Eesti ainus õpetav haigla töötab avariirežiimis

Eile hommikul saatsid Tartu arstid avalikkusele pöördumise, kus nad tegid seda, mida nad tavaliselt ei …

covid19 triniti scaled

OLULINE: Valitsus kiitis heaks COVID-19 uute kontrollmeetmete korraldused

Valitsus kiitis heaks kaks korraldust, millega sätestatakse teisipäevased põhimõttelised otsused koroonaviiruse leviku tõkestamise kohta. Esiteks …

1d830268 6b14 4974 b04a 0ba421b00b34

Rangemaks muutub maskikandmise kohustus, mittevaktsineeritud täiskasvanutele piiratakse muu hulgas ligipääsu meelelahutusele

Valitsus leppis teisipäeval põhimõtteliselt kokku uutes kontrollmeetmetes ja toetustes, et leevendada haiglate ülekoormust ja paremini …