Sunday , 16 January 2022
Screenshot 2021 10 25 at 17.18.14

Nõmme COVID-19 nõustamis- ja vaktsineerimispunkt on avatud 26. oktoobrini

„Kaitsmaks ennast ja oma lähedasi on võimalik veel 26. oktoobri õhtuni end Nõmme sotsiaalmaja taga asuvas vaktsineerimispunktis vaktsineerida esmakordselt või teostada tõhustusdoose,“ ütles Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis, kelle sõnul on hetke olukord riigis meie kõigi kätes ning seetõttu on kodukoha lähedane vaktsineerimis- ja nõustamispunkt ideaalne võimalus kõigile nõmmelastele.

Kuni teisipäevani, 26. oktoobrini on Nõmmel avatud Covid-19 nõustamis- ja vaktsineerimispunkt, kus kõik soovijad saavad eelregistreerimata vaktsineerimisalast nõu küsida ja soovi korral ka vaktsineerida.

Linnavalitsuse koroonaviiruse ennetusmeetmete koordinaator Ester Öpiku sõnul on igati arusaadav, et vaktsineerimisega seoses võib inimestel tekkida mure ja kaasneda rida küsimusi. „Seetõttu pakume inimestele mugavat võimalust saada kohapeal nõustamisteenust ja soovi korral end ka vaktsineerida. Vaatamata sellele, et vaktsineerimine ei anna täielikku garantiid haigestumise vastu, siis toetab statistika väga selgelt, et vaktsineerimine vähendab nakatumise riski ja aitab vältida tüsistusi,“ sõnas Öpik.

Vaktsineerimispunkt on avatud Nõmmel 20.-26. oktoobrini iga päev kell 10-17.

Nõustamis- ja vaktsineerimispunkt asub soojendusega välitelgis Nõmme sotsiaalmaja parklas (Pihlaka 12). Nõustamise ja vaktsineerimise teenust osutab tervishoiupartner Eldred OÜ. Vaktsineerimiseks pakutakse kahedoosilisi Pfizer/BioNTech ja Moderna vaktsiine ning ühedoosilist Jansseni vaktsiini.

Vaktsineerida saavad kõik soovijaid alates 12. eluaastast ja vaktsineerimiseks on vaja kaasa võtta isikut tõendav dokument. Lisaks esmasele vaktsineerimisele pakub tervishoiuteenuse osutaja ka tõhustusdoose.

Jaga

Vaata ka:

jogeva

Jõgeva ilmajaam tähistab täna sajandat sünnipäeva. Nimelt, just Jõgeval on mõõdetud Eesti absoluutne miinimum, see on miinus 43,5 kraadi

Mitmeid rekordeid registreerinud Jõgeva ilmajaam tähistab sajandat sünnipäeva. Jõgeval tehti esimene ilmavaatlus 15. jaanuaril 1922 …

kaja kallas 90185653

Omavalitsusjuhid ootavad Kaja Kallaselt uusi lahendusi elukalliduskriisis. Loe, nende pöördumist peaministri poole.

“Enam ei ole aega olukorda kirjeldada ja analüüsida. Eestimaa inimesed ootavad riigilt kiiret ja otsustavat …

vulkaan

Vulkaanipurse Vaikses ookeanis vallandas tsunaami. VIDEO!

Tänase vulkaanipurske tagajärel on tsunaamilained jõudnud Tonga suurima saare Tongapatuni. Riigi pealinn on üle ujutatud, …

torm 1

OLULINE: Esmaspäeval on tulemas Eestis selle talve suurim torm! Tuul möllab puhanguti 32 m/s

Esmaspäev. Öösel: pilves selgimistega ilm. Sajab lund, lörtsi, ja vihma ning kohati tuiskab. Puhub edela- …