Erakorralised uudised
covid

New Yorgis möllab uus koroonaviiruse tüvi nr B.1.526. mis nakatab neid, kes on vaktsineeritud või haiguse läbinud.

USA suurimas linnas New Yorgis kasvab taas koroonaga nakatunute arv ja põhjuseks arvatakse olevat viiruse uus tüvi nr B.1.526. Uus New Yorgi mutatsioon nakatab arvatavalt ka neid, kes on vaktsineeritud või haiguse eelnevalt läbi põdenud.

 

USA ravimiameti endine juht dr Scott Gottlieb hoiatas telekanalile CBS antud intervjuus, et uus tüvi nakatab arvatavasti neid, kes on vaktsineeritud või haiguse läbi põdenud. Praegustel andmetel on vaktsineeritud kahe doosiga 2,4 miljonit inimest ehk 12,6 protsenti New Yorgi elanikest.

 

New Yorgi mutatsioon sarnaneb Lõuna-Aafrika mutatsiooniga, mille kohta on arvatud, et selle peale vaktsiinid ei hakka. Uutest nakatumistest 50 protsenti on New Yorgis põhjustatud koroona mutatsioonide poolt ja B.1.526 on üks neist. Samuti on New Yorgis väga levinud Brasiilia mutatsioon P.1.

New Yorgi elanikud on juba väsinud nii viirusest kui piirangutest ja paljud on valinud nö loomuliku immuunsuse tee, ei kanna maski ega lase end vaktsineerida, vahendab Daily Mail.

 

Samuti on USA-s mitmed osariigid nagu Mississippi, Montana, North Dakota, Texas ja Wyoming hakanud piiranguid leevendama, mida president Joe Biden peab „neandertali mõtlemiseks”.

Allikas. Eestinen.fi

Vaata ka:

tarokaart minuaeg.com 3

26.05.24 Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane päev sulle toob

Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane Pühapäev 26.05.24 sulle toob. Tarokaardid on

roolijoodik

26.05.24 Ööpäeva tabati 24 roolijoodikut

Eile 25 mai toimus 12 liiklusõnnetust, neist 2 tõukerattaga. Juhtimiselt kõrvaldati 24 alkoholi või narko