Horoskoop

Nende tähemärkidega ära KUNAGI tüli nori.

JÄÄR

Sihikindlus on üks tema tugevamaid külgi, see on ka tema tugevus. Ta ei taha kuuldagi eitavat vastust. Ta läheb jonnakalt ja kangekaelselt alati edasi, nii kaua, kuni on edu saavutanud. Ta ei looda palju saatuse ja hea õnne peale, mis ajaks tema asjad korda, vaid võtab selle enda kätte. Talle meeldib teha omaenda valikuid. Nii on tal tunne, nagu hoiaks tema ohje enda käes ja omaks kontrolli asjade üle ja seda on tal vaja. Sellepärast ei reageeri ta hästi, kui keegi tema asjadesse oma nina peaks toppima.

VÄHK

Vähk on kõige emotsionaalsem tähemärk, see aga ei tähenda sugugi, nagu oleks ta kõige õrnem ja nõrgem. Tegelikult on Vähk üks tugevamaid tähemärke. Ta ei saa mitte ainult hakkama oma isiklike probleemidega, vaid aitab ka teiste probleeme lahendada. Ja sellepärast tekib tal mõnikord tunne, nagu peaks ta kandma kogu maailma raskust oma õlgadel. Ükskõik kui raske tal ka ei ole, ta on ikka suuteline korjama kokku kõik katkised killud ja ehitama oma elu uuesti üles. Kui teised jäävadki maha lamama, siis tema saab raskustest üle ja loob endale uue ilusa elu. Mis puutub teiste inimestega suhtlemisse, siis on ta heatahtlik ja mõistev. Kui keegi peaks aga piire ületama, siis võib ta seda väga halvasti võtta.

SKORPION

Kunagi ei tea, mida üks Skorpion hetkel mõtleb. Ta teeb kõike läbi saladuseloori ja mitte keegi ei oska kunagi kindlaks määrata tema tugevust. Skorpion saab ise oma eluga hakkama, tal ei ole harjumuseks paluda teistelt abi. Ta on saanud hakkama minevikus ja teeb sama ka tulevikus. Talle meeldib hoida oma eraelu ainult iseendale. Talle ei meeldi sugugi inimesed, kes sekkuvad tema isiklikesse asjadesse. Ta kingib oma sõprust ainult nendele inimestele, kellega ta tunneb end hästi.

LÕVI

Mis puutub tugevatesse sodiaagimärkidesse, siis Lõvi on kahtlemata nende liider. Tema jõud ja tugevus peituvad ta enesekindluses. Pole midagi võimsamat, kui usk iseendasse ja oma võimetesse. Lõvi läheb oma unistustele järgi ja ehitab endale just sellise elu, nagu ta seda väärt on. Ta viib oma eesmärgid ellu ja ei lase mitte kellelgi end takistada. Ta võib olla sageli kaitsepositsioonil. Kui ta tunneb, et keegi teda ründab või ohustab, siis kaitseb ta end. Ta ei kõhkle hetkegi.

Jaga
Back to top button