Kolmapäev , 6 detsember 2023
Erakorralised uudised

Neljapäev 7.04 Tarokaart on KEISER

Kõige tavapärasema käsitluse järgi esindab kaart nimega Keiser liidrirolli kandmist, riigi juhtimist ja teisi inimesi, kelle kanda on ühiskonnas oluline või juhtiv roll. Igapäevases elus tähendab kaart seda, et kõikvõimalikud asjaajamised on korraldatud sihikindlalt ning edukalt, tuues seeläbi kaasa hea meeleolu nii iga inimese ellu kui ka meeldiva olemise ühiskonda tervikuna. Päeva Taro kaardina esindabki see kaart peamiselt heaolu ja meeldivat olemist.

Kosmiliste energiate poole pealt toob see kaart kaasa selguse paljudes asjades. Keiser on nii osav sõnameister, kui ka suurepärane füüsilise töö tegija. See aitab igal inimesel leida lahendusi oma elus erinevatele probleemidele, mis viimasel ajal esile on kerkinud. Samas ei saa Keiser olla edukas ilma teadmisi ja oskusi omandamata, mistõttu tuleb praegu ka sellele enam rõhku panna.

Keiser peab kindlalt paika panema need piirangud, mida ta ületada ei tohi. Ka harjumusi tuleb vajadusel muuta. Ainult nii saab Keiser olla oma igapäevases elus edukas.

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com jpg

Armastuse horoskoop – Kolmapäev 6 detsember 2023

Neitsi (23. august – 22. september) Täna on sinu jaoks hea päev, et keskenduda oma

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 6 detsember 2023

Kalade tähemärk on sel päeval erilise õnne all, mis kestab terve nädala. Neptuuni retrograadi lõppemine

error: Sisu on kaitstud!