love 2331486 960 720 576x560 1

Neljapäev 14.09.23. aasta armuhoroskoop kõigile sodiaagimärkidele:

Jäär: Täna on hea päev oma armuelus riskimiseks. Võib-olla olete üllatunud, kui hästi asjad lähevad. Kui olete vallaline, pange end välja ja kohtuge uute inimestega. Sa ei tea kunagi, keda võid kohata! Kui olete suhtes, aitab päeva energia uuesti sütitada kirge ja tuua teid lähemale.

Sõnn: Ärge kartke täna oma tundeid väljendada. Teie partner hindab seda. Kui olete vallaline, olge avatud uue inimese kohtumisele. Sa võid leida kellegi, kes sind tõesti mõistab.

Kaksikud: Suhtluses on täna võtmetähtsusega. Veenduge, et räägite üksteisega sellest, mis on oluline. Kui olete vallaline, olge selge, mida otsite partneris.

Vähk: Täna on romantikapäev. Minge välja ja tehke midagi erilist oma lähedasega. Kui olete vallaline, pange end välja ja flirtige natuke. Sa ei tea kunagi, keda võid köita.

Loe ka. SÜGISE ARMUHOROSKOOP: Jäära ootavad ees uued võimalused ja skorpioni ootab eest kirglik aeg

Lõvi: Ärge kartke täna oma suhtes juhtpositsiooni võtta. Teie partner hindab seda. Kui olete vallaline, olge enesekindel ja seltskondlik. Olete tõenäolisemalt kohtumas kellegagi, kes on sinust huvitatud.

Neitsi: Täna on enesevaatluse päev. Võtke aega oma suhte ja selle üle mõtlemiseks, mida te sellest tahate. Kui olete vallaline, olge kannatlik. Õige inimene tuleb siis, kui te seda kõige vähem ootate.

Kaalud: Täna on kompromissi päev. Olge valmis oma partneriga poolele teele kohtuma. Kui olete vallaline, olge avatud kellegagi kohtamisele, kes on teist erinev. Võite üksteiselt palju õppida.

Skorpion: Täna on kirglik päev. Lase oma tunnetel välja paista. Kui olete vallaline, olge avatud füüsilisele suhtele. Võite leida kellegi, kes sind tõesti mõistab.

Ambur: Täna on seikluslik päev. Minge välja ja tehke koos oma partneriga midagi uut. Kui olete vallaline, olge avatud kellegagi kohtumisele, kellel on erinev taust. Võite koos palju lõbutseda.

Kaljukits: Täna on stabiilsuse päev. Veenduge, et teie suhe on kindlal pinnal. Kui olete vallaline, olge kannatlik. Õige inimene tuleb siis, kui olete valmis.

Veevalaja: Täna on individuaalsuse päev. Ärge kartke oma suhtes olla sina ise. Kui olete vallaline, olge avatud kellegagi kohtamisele, kes on teist erinev. Võite üksteiselt palju õppida.

Kalad: Täna on kaastunne. Olge oma partneri suhtes mõistev ja toetav. Kui olete vallaline, olge avatud suhtele, mis on emotsionaalselt keskendunud. Võite leida kellegi, kes sind tõesti mõistab.

Üldiselt on tähed täna teie kasuks armuelus. Nii et minge välja ja tehke mõnda maagiat!

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Laupäev 2 märts 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: Keiser. Täna on aeg võtta vastutus oma elu

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse Horoskoop – Laupäev 2 märts 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna on suurepärane päev romantika jaoks. Teie energia on

error: Sisu on kaitstud!