Esmaspäev , 4 märts 2024
Erakorralised uudised
par 1694334 1280

SÜGISE ARMUHOROSKOOP: Jäära ootavad ees uued võimalused ja skorpioni ootab eest kirglik aeg

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Sügis toob kaasa uusi võimalusi suhtes. Kui olete vallaline, võib oktoober olla ideaalne kuu, et leida keegi eriline. Kui olete suhtes, siis on nüüd aeg süvendada oma sidet partneriga.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Sellel sügisel olete rohkem keskendunud oma karjäärile, kuid ärge unustage oma kallimat. Võtke aega romantiliseks õhtusöögiks või spontaanseks reisiks, et hoida armuleeki elus.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Kommunikatsioon on teie suhtes võtmesõna. Rääkige avameelselt oma soovidest ja vajadustest, ja te märkate, kuidas suhe muutub tugevamaks.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Sügis on aeg, mil peaksite end rohkem pühenduma lähedastele. Kui olete vallaline, võib armastus leida tee teieni siis, kui te seda kõige vähem ootate.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Sellel aastaajal tunnete end eriti kirglikuna. Kasutage seda energiat selleks, et vürtsitada oma suhet või astuda järgmisse suhtefaasi.

Neitsi (23. august – 22. september)

Sügis on teile aeg eneseanalüüsiks. See võib olla kasulik ka teie armuelus, aidates teil mõista, mida te tegelikult partnerilt ootate.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Nüüd on aeg suurepärane, et tegeleda suhete tasakaalustamisega. Kas te olete andnud piisavalt või võtnud liiga palju? Mõelge sellele ja olge valmis tegema muudatusi.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Sügis toob kaasa kirglikud hetked ja tugevaid emotsioone. Kas olete valmis neid oma partneriga jagama või uue inimesega elus avastama?

Ambur (22. november – 21. detsember)

Teie seikluslik loomus on sellel aastaajal eriti esile tõusnud. Kasutage seda, et lisada oma suhtesse põnevust või alustada uut romanssi.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Sügis on hea aeg pöörata tähelepanu praktilistele aspektidele oma suhtes. Planeerige tulevikku ja asetage alus kindlale ja pikaajalisele suhtele.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

See sügis on ideaalne aeg sotsiaalseteks tegevusteks. Kui olete vallaline, siis sõprade seltsis võite kohata kedagi, kes teid tõeliselt huvitab.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Sügis toob esile teie unistavama poole. Olge ettevaatlik, et te ei kaotaks end liialt fantaasiatesse, ja pöörake tähelepanu tegelikule suhtedünaamikale.

11.-17.09: Nädala sõnum inglite poolt

Vaata ka:

man g15686e850 640

4 pisiasja, mida mehed pärast lahutust naistelt otsivad

Pärast lahutust võivad meeste ootused ja vajadused suhetes oluliselt muutuda. Nad võivad otsida omadusi ja

ian schneider PAykYb 8Er8 unsplash

3 viisi, kuidas kedagi nii hästi armastada, et ta tunneks end teie suhetes turvaliselt

Armastuse väljendamine viisil, mis paneb teie partneri end suhtes turvaliselt tundma, on suhete alustala. Siin

error: Sisu on kaitstud!